Studená sprcha pro Harryho. Na korunovaci bude sedět až v desáté řadě, bratr William se s ním odmítá setkat

Bývalý komorník princezny Diany Paul Burrell uvedl, že mladší syn krále Karla III. by neměl být v první řadě korunovačních hostů ve Westminsterském opatství.

Harry má sedět až v desáté řadě, což pro něj může být opravdu ledová sprcha. Do katedrály prý dorazí těsně před korunovací a hned po jejím skončení odjede na letiště, uvádí deník The Sun.

„Není to žádné překvapení. Přijede se ukázat. Přijede, protože jeho otec chce, aby tam byl. Jeho otec bude mít radost, že oba jeho synové budou svědky tohoto neuvěřitelného dne v jeho životě. Ale Harry nezůstane,“ řekl Burrell v rozhovoru pro GB News.

Princ Harry se původně chtěl na veřejnosti setkat se svým bratrem princem Williamem, ten to však odmítl. Harry se tedy ihned po korunovaci vrátí do Kalifornie a s rodinou vůbec nezůstane.

„Nechce s nimi trávit mnoho času. Obávám se, že v dohledné době není šance na usmíření – myslím, že se mu od Windsorů dostane velmi ledového přijetí. Bude sedět o deset řad dál. Za tu dobu neuvidí ani bratra, ani otce. Za chvíli bude uvnitř a hned poté venku,“ dodal Burrell.

Zdroj: The Sun