Stropnickému se teď nedaří, zatímco Žilková jde z role do role. Navíc si to pěkně užívá se zadaným Marošem Kramárem

Je tomu pár týdnů, co Veronika Žilková podepsala rozvodové papíry s Martinem Stropnickým. Opadly z ní tak veškeré starosti a herečka vypadá v poslední době opravdu skvěle a odpočatě.

Po rozvodu se oblíbená česká herečka ukazuje v koktejlkách a s perfektním make-upem. A zatímco se Stropnickému příliš nedaří, Žilková jde z role do role, uvádí magazín NašeHvězdy. Stropnický je aktuálně bez práce, protože mu skončil diplomatický mandát v Izraeli a jeho mladá milenka Markéta Horňáková se s ním odmítla vrátit do České republiky. Snad mírné obláčky ve vztahu herec a diplomat překoná.

Veronika prozatím v Turecku natáčí nový film Láska v Istanbulu, který pojednává o nevěře z diplomatického prostředí. Doprovod jí dělá její dobrý kamarád baskytarista Josef Holomáč, ale také Maroš Kramár, se kterým prý Žilková na place pěkně dovádí. A to i mimo filmová světla.

Herci do Turecka odletěli v červenci a natáčení snímku si rozhodně užívali. Dokonce měli na place i společný unisex karavan, informuje Blesk.

„Léto s Maroškem v karavanu, aneb když dva herci mají na natáčení společný unisex karavan, musí se mít rádi,“ napsala do popisku společné fotky Veronika Žilková.

Kromě ní má za sebou rozvod i Kramár, který je ale v současné době zadaný. Tvoří pár s téměř o 30 let mladší manažerkou divadla, Ivou. Je tak nepravděpodobné, že by se mezi ním a Žilkovou odehrálo něco víc.

Zdroj: nasehvezdy.cz, blesk.cz, Instagram