Strach o Václava Upíra Krejčího: Dusil se a musel na operaci. Šlo mu o život

Dusil se a musel na operaci. Takový strach o vlastní život Václav Upír Krejčí jistě nečekal. Jak sám nakonec přiznal, šlo mu o život. Komikovi natolik otekly mandle, že nemohl dýchat a musel akutně do nemocnice.

Nebylo žádného jiného řešení a bavič Václav Upír Krejčí musel akutně pod kudlu. „Byla to apokalypsa,“ postěžoval si oblíbený bavič. Nyní se dává dohromady, má velmi omezený jídelníček a hrozně ho bolí krk. „Přitom mám zkoušet Slaměný klobouk s Václavem Knopem,“ posteskl si v rozhovoru pro deník Aha.

Není to poprvé, co se mu něco podobného stalo. V roce 2016 nešťastně spadl ze žebříku asi z výšky tří metrů a zlomil si obratle. Operace tehdy trvala přes dvě a půl hodiny a zůstala mu po ní velká jizva. V tu chvíli došlo i na obavy, aby se nepoškodila páteř.

Minulý rok se mu ke všem starostem, které v posledních letech má, zhoršila jeho pupeční kýla. Když došlo na bolesti, vyhledal lékařskou pomoc a musel akutně na operaci. Zdraví ho tedy v posledních letech trápí na maximum, píše deník Blesk.

A v soukromém životě to není o nic lepší. Minulý rok v červnu po hádce s manželkou Zuzanou kvůli její nevěře naboural v lese auto a policisté mu naměřili 2,7 promile. Soud mu dal pokutu a odebral řidičák na dva roky.

Zdroje: Aha, Blesk