Štěpánka Duchková je závislá na estetických zákrocích. Brzy ji čeká další

„Televizní a rozhlasová moderátorka, lektorka mediálních tréninků“ – takto popisuje sama sebe Štěpánka Duchková na svých oficiálních stránkách. V médiích se pohybuje již od 90. let, kdy nejprve začínala jako redaktorka, poté se přesunula do televizního prostředí: nejprve do České televize, později na Primu.

V letošním roce oslaví moderátorka své 50. narozeniny. Stále však vypadá velmi mladě a svěže, a tak se možná mnozí ptali, co pro sebe dělá a jak se udržuje. Duchková neměla problém svěřit se s tím, že podnikla řadu estetických úprav i plastická vylepšení.

Zatímco spousta žen tyto zákroky spíše tají, Duchková se kvůli tomu rozhodně nestydí, a naopak se svěřila, že je šťastná, že něco takového může využívat. Údajně je na estetických zákrocích závislá, uvedl web Sedmička.

„Na kosmetiku chodím. Mám dvě kosmetičky, tak je střídám. Já chodím na všechno možné. Jsem velkým příznivcem různých kosmetických zákroků. Tím nemyslím, že bych si do těla dávala nějaký silikon. Nicméně ráda chodím na různé úpravy. Byla jsem i na chirurgickém zákroku. Nechala jsem si odstranit horní víčka. Teď se na jaře chystám na to, že si nechám udělat i dolní víčka. Jsem zvědavá, co to se mnou udělá,“ svěřila se.

Údajně má kolem sebe také spoustu kamarádek, které využívají podobné „pomocníky“, a tak se spolu schází a vyměňují si vzájemně různé rady a tipy. „Mám síť kamarádek, se kterými pravidelně probírám tyhle věci. Inspirují mě tedy hlavně ony,“ řekla Štěpánka.

Zdroj: Sedmička, stepankaduchkova.cz