Štefan Margita se stal obětí podvodu: Neznámý člověk vystupuje pod jeho jménem a láká z fanynek nemalé peníze

Stále se nesrovnal se smrtí své milované ženy a musí neustále řešit jeden problém za druhým. Po veřejném sporu, kdy byl napaden a obviněn z přivlastnění si dcery operního zpěváka Michala Kindla, musí čelit dalšímu nechutnému útoku. Někdo veřejně vystupuje pod jeho jménem a píše dojemné vzkazy na všechny strany.

Operní pěvec Štefan Margita sice dokázal znovu vstát a žít, ale stále v hloubi duše prožívá jedno z nejtěžších obdobích svého života. Minulý rok v srpnu mu odešla jeho milovaná žena, zpěvačka Hana Zagorová, které se velmi rychle zhoršil její zdravotní stav po prodělaném covidu.

Pár měsíců po odchodu své ženy musí znovu čelit další nepříjemné situaci. Margita totiž zjistil, že na Slovensku řádí člověk, který se za něho vydává a vystupuje pod jeho jménem. Dokonce to zašlo tak daleko, že nechutně zneužil i Margitova slova o bolesti a smutku. Dokonce neznámý člověk mámí z cizích žen nemalé peníze.

,,Lajkovala jsem mu příspěvky na sociální síti, až mi jednou sám napsal a poděkoval za přízeň,“ prozradila jedna z fanynek Štefana Margity pro deník Pluska. Následně jí člověk, který se za Margitu vydával, vyznal lásku a plánoval s ní budoucnost. Postupem času pak z důvěřivé ženy vymámil několik tisíc korun. Přítelkyně falešného Štefana Margity pojala podezření, že jde o podvod, až když jí přišel e-mail s požadavkem na zaplacení dalších dvaceti tisíc korun.

Mezitím napsala skutečnému Štefanu Margitovi na jeho oficiální profil, ale na zprávu nepřišla žádná odpověď. Hvězdu světových operních scén jsme se snažili kontaktovat i telefonicky, ale bez úspěchu. Zklamaná a rozčarovaná fanynka proto nyní komunikuje především s policií, kde podala trestní oznámení na neznámého pachatele – v naději, že jí bude vrácena alespoň část peněz.

Zdroje: Časopis Rytmus života, Pluska