Štefan Margita se po měsíci bolesti ukázal veřejnosti: Své fanoušky potěšil osobním vzkazem a sdělil, co vše chystá

Uběhl již téměř měsíc od nečekaného skonu zpěvačky Hany Zagorové (✝75). Vdovec Štefan Margita (66) stále truchlí, zároveň se ale snaží smutek zmírnit veselejšími vzpomínkami. Své oblíbené okamžiky, jež s Hankou za třicet let manželství prožil, sdílí s fanoušky na instagramovém profilu. Nyní pro své fanoušky natočil milé video, ve kterém všechny pozdravil a prozradil nastávající plány do budoucna.

Na svém Instagramu Štefan Margita se to jen hemží krásnými snímky milované Haničky, na kterou neustále vzpomíná. Ačkoli mu velice chybí, snaží se zaměřit hlavně na to dobré. Dozajista mu pomáhají i reakce příznivců, jež zůstávají v těžkých časech zpěvákovou oporou.

Štefan Margita se od smrti milované Hanky na veřejnosti příliš neukazoval. Převážně zveřejňoval vzpomínkové fotografie a videa, případně napsal pár řádků pro fanoušky. Ale nakonec se odvážil oslovit právě drahé fanoušky pomocí dojemného videa, ve kterém odhalil jedno z posledních přání Zagorové. V pozadí za jeho křeslem nechybí ani portréty Hanky na zdi. Fanoušky svými slovy neskutečně potěšil a všichni se teď těší na lednový koncert, ke kterému do budoucna slíbil prozradit více detailů.

„Drazí moji přátelé, moc vás zdravím prvně od té tragédie, která se stala,“ začal bolestně na úvod svého videa zdrcený Štefan. „Když jsem dělal poctu Karlovi Gottovi, tak jsem po druhém koncertu dostal pozvání na svůj vlastní koncert do O2 arény. Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil. Řekl jsem jí, že to bude její velký návrat po dlouhé době. Bude opět na jevišti a zazpívá svoje písničky,“ řekl ve svém emotivním videu na Instagramu. Jeho milovaná manželka tehdy dle jeho slov s nápadem souhlasila a plánovala, jak spolu zazpívají na jevišti své nejmilovanější písničky Můj čas a Rybičko zlatá, přeju si.

Zdroj: Instagram, Redakce