Statečná Ornella! Rozloučila se s rodinou, úkoly rozdala i své kamarádce Agátě Hanychové

I když o její účastni v soutěži Survivor se šeptá už několik měsíců, teprve až dnes se na Ornellině Instagramu objevilo dojemné video, ve kterém se loučí se svou rodinou. Ta ji doprovodila na letiště, odkud se Ornella vydá bojovat o přežití na pustý ostrov.

Ve videu Ornella objímá všechny tři svoje děti a manžela Josefa Koktu, přitom si utírá oči od slz. Josef už dokázal, že se o celou rodinu postarat zvládne. Nebojí se toho ani Ornella, jak řekla ve vstupním rozhovoru pro televizi Nova. Nejvíce se bojí stesku po dětech, absence toaletního papíru a hladu. Také přiznala, že má problém poslouchat něčí rozkazy. Věří ale, že až na to dojde, bude z ní týmový hráč.

Na rozloučenou na svůj Instagram nahrála ještě jedno video, které věnovala své nejdražší kamarádce Agátě Hanychové. Co jí v něm vzkázala se můžete podívat níže. Agáta si o Ornelle myslí, že je statečná a ve svém příběhu zdůraznila, že jí určitě všichni budou držet palce. To mají v úmyslu i jejich společní fanoušci, dokonce i miliardář Richard Chlad, který prý bude mít s Aničkou konečně komu fandit.

Kromě Ornelly se v Survivoru objeví například herečka Ivana Jirešová, hudebník Sebastian nebo Rachel, která hledala lásku v Love Islandu. Na jejich kompletní seznam se můžete podívat zde.

Zdroje: Instagram, Tv Nova