Starší syn Leoše Mareše zostra: Jestli uvidím hada nebo pavouka, končím. Jejich putování pokračuje v Amazonii

Leoš Mareš a jeho synové úspěšně zdolali stezku Inků a dorazili na jeden z divů světa – Machu Picchu. I když pro Jakuba a Matěje byla celá cesta dost náročná, nakonec to zvládli a Leoš je na ně oba právem hrdý. A aby toho dobrodružství nebylo málo, ještě se vydali do zelené Amazonie.

„Letíme na Amazonku. Je to kousek,“ sdílel Leoš video z letadla ve svém příběhu na Instagramu poté, co se rozloučili s obyvateli okolí Machu Picchu. Moderátor však přiznal, že všichni mají trochu strach. „Amazonie není sranda. Anakonda, tarantule, kajman, kapybara a spousta komárů,“ vyjmenoval Leoš a dodal, že úplně nevědí, do čeho jdou.

Jeho starší syn, Jakub, však moc dobře ví, co bude jeho poslední kapka na této dovolené. „Kuba řekl, že jestli uvidí hada, tak jede okamžitě domů,“ napsal Leoš v dalším ze svých příběhů, ve kterých svým fanouškům ukazuje zažitá dobrodružství. Kromě strachu z místní fauny, Jakuba štve ještě jedna věc. Na hotelu prý opět není signál ani wifi.

Paní, která je provázela na lodi, jim proto doporučila, aby se s rodinou rozloučili dokud ještě mohou. To zní trochu strašidelně, což byla i jejich první túra přímo do džungle. V tu chvíli Jakub přidal na svůj seznam děsivých zvířat ještě pavouka. „Jestli uvidím pavouka, končím a odjíždím,“ citoval svého syna Leoš během procházky po zalesněné stezce. Po chvíli sdílel fotku obrovské tarantule, kterou Jakub, doufejme, neviděl.

Nesvůj je z takové „havěti“ i sám Leoš. Nikdo by jistě nechtěl, aby mu do postele vlezl had nebo pavouk. Ještě, že postele chrání dlouhé sítě. Okna chaty však jsou dokořán. No, Marešovi, tak my vám přejeme dobrou noc a i ty další, které strávíte v Amazonii.

Zdroje: autorský text