Starosti Arnolda Schwarzeneggera: Během dopravní nehody prý vážně zranil ženu… Žene ho před soud!

Slavný Terminátor Arnold Schwarzenegger (76) musí momentálně řešit opletačky se zákonem. Začátkem loňského roku byl totiž účastníkem dopravní nehody, ve které se srazilo několik aut. Šoférka jednoho z nich nyní známého herce žaluje a žádá od něj náhradu škod, které podle ní způsobil.

V posledních měsících měl Schwarzenegger na cestách poměrně smůlu. Začátkem letošního roku srazil na svém autě cyklistku a v lednu 2022 byl zapleten do poměrně vážné nehody více vozidel, kvůli které ho nyní žaluje jedna z účastnic.

Magazínu Blast se podařilo dostat k soudním dokumentům, ve kterých se píše, že Cheryl Augustine má po nehodě trvalé zdravotní následky. Proto žaluje ostatní účastníky včetně známého herce. Od nich chce finanční kompenzaci za náklady, které vynaložila na svou léčbu.

Kromě toho tvrdí, že od nehody není schopna pracovat, čímž utrpěla škody na majetku. Ty jí má vynahradit hlavně Schwarzenegger, kterému tak přibyly nepříjemné starosti. Jen před měsícem přitom skončil soud, ve kterém ho žalovala žena, kterou srazil během nehody z letošního roku. Proces nakonec dopadl ve prospěch umělce, který nebyl na vině.