Stáří je Agátě Hanychové v patách. Plánuje plastiku i botox. Fanoušci ale chtějí Agátu přírodní, hlavně bez „Duck face“

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem odletěla na dovolenou a momentálně zveřejňuje příspěvky z pláže Playa El Rosario v Marbelle. Už své fanoušky oslnila několika fotografiemi, na kterých jí to moc sluší, a svěřila se, že se chystá na plastickou operaci a botox.

„U vás je prý taky horko. Když se stará tatínek Jaromír Soukup, na víčka půjdu, na botox taky.“ Takový text provázel sérii fotografií, na kterých Agáta dělá tzv. Duck face, tedy kachní tvář, kdy rty neustále špulí, přestože jí bylo několikrát vytknuto, že takhle ani není poznat, jestli se umí usmívat. No prostě to kazí to její přirozenou krásu. Duck face se kdysi hojně využívala nejen mezi celebritami, ale i mezi běžnými mladými dívkami. Holt je Agáta z generace, kdy tohle bylo in.

K tomu všemu se však fanoušci děsí jejích nadbytečných operací a botoxu. Mají obavy, že se z Agáty stane jen plastická figurína, pozbývající přirozenou krásu. Hanychová už není nejmladší, a tak se na ní stáří začíná podepisovat, i když v lehčí formě. Jenže hvězda se natolik bojí vrásek, že už nyní podstupuje nadbytečné plastické operace, které později na její tváři budou vypadat nepřirozeně.

Agátko, zůstaňte prosím přírodní. Vážím si Vás za to, že nejste plastiková jako všechny.

Agátko, jste velmi krásná, ale proč proboha pořád špulíte ty rty, potom vypadáte jako kapr, postavu máte nádhernou, užívejte si s Jaromírem a Rozárkou její první dovolenou, prázdniny.

Myslím, že to vůbec nepotřebuješ. Ani botox, ani víčka. Krásná.

Mně přijdou ty rty už nějak moc.

Plastiku né, jste krásná. Možná jste to napsala jako ironii.

Krásná, ale proč pořád ty kachní rty? Zajímalo by mě, jestli se umíš usmát i normálně. Vše myslím v dobrém.

A co si myslíte o Agátině plánech vy? Má to zapotřebí?

Zdroj: Instagram, autorský text