Spor nekončí: Kalivodová Peckové hrozí žalobou!

V posledních dnech jste si jistě všimli, že být úspěšnou operní pěvkyní není nic jednoduchého. Je samozřejmé, že i v tomto oboru je konkurence a soutěživost. Jenže to, co se děje mezi Andreou Kalivodovou a Dagmar Peckovou, nemá se soutěživostí nic moc společného.

Paní Pecková si asi v předadventním čase potřebuje, jak se říká, provětrat játra, protože ani po tom, co se Andrea Kalivodová snažila ve svém prohlášení Dagmar navést raději k pokoře a podpoře svých kolegů z branže, si jednašedesátiletá operní diva nedala pokoj.

 „Když si někdo v bulváru musí nutně dokazovat, že něco umí, je to prostě chudák! Nic víc, nic míň. A to, že se na tom sveze zrovna Kalivodová, kterou úplně normálně vyrazili z Národního divadla, to asi zapomněla podotknout, protože to by se teď bulváru moc nehodilo do krámu. A to samý Hůlka. Ať si jdou do světa dokazovat, co umí. Kdo jim v tom brání? Já snad?“ cituje Dagmar zpravodaj iDnes. A zašla ještě dál.

Na svou facebookovou zeď později přidala rýpavý dotaz, jestli ještě nějaká rádoby hvězda vyhozená z Národního divadla má chuť přiživit bulvár. Zřejmě ani z toho, že se její nevybíravá slova objevují ve veřejných článcích, si Pecková nic nedělá.

Andrea Kalivodová si ovšem nařčení z toho, že už v Národním divadle nepracuje, líbit nenechala. „Milá paní Pecková… V Národním divadle po Novém roce budu zpívati 19. 3., 21. 4., 28. 4. (v budově Státní Opery), roli Ježibaby v klasickém ztvárnění OPERY RUSALKA. Přijďte. Bude to hezké. MOJE projekty v ND na příští sezónu zatím uveřejňovati nebudu. Není to vhodné. Vaše další lživé a dehonestující výroky již zde komentovati nebudu… Vidím, že věci jsou vážné a Vy se nerozpakujete lhát o čemkoliv. To již je na žalobu a věci předám svým právníkům…,“ okomentovala příspěvek Peckové Kalivodová. Na první pohled si jistě všimnete rozdílu ve vyjadřování obou dam.

Na to Pecková reagovala, že teď aspoň všichni vědí, co je Andrea Kalivodová zač. Žalobu jí nevymlouvala a dokonce si při pečení cukroví představuje, jak „probíhá soud s nesólistkou Národního divadla, která slavnému soudu ve Freiburgu vysvětluje, že s Paroubkem nic neměla a zpívat umí.“ Tím narážela na fámy z roku 2007, které Andrea v rozhovoru pro časopis Blesk vyvrátila.

S bývalým předsedou vlády se operní pěvkyně prý seznámila asi v roce 2003, kdy se v Bruselu slavnostně otevíral Pražský dům. Andrea tam vystupovala s doprovodem a Paroubek tam, jako náměstek primátora, měl projev. „Nevím, jak vznikla fáma, že jsem jeho přítelkyně. To se stalo někdy v září, natáčela jsem v rozhlase, hned volala nějaká novinářka. Novináři jsou někdy nepříjemní a nevychovaní. Potřebovala jsem se soustředit, natáčela jsem těžkou modernu. Paroubek na představení samozřejmě chodí, to už jsem řekla a je to pravda. To ostatní jsou bláboly,“ vysvětlila tehdy Andrea, která je pro spoustu svých fanoušků známá jako Carmen.

Bude ještě hodně zajímavé, kam až tento spor přes sociální sítě povede. Budeme doufat, že ve vánočním čase se veškerá zloba mezi operními pěvkyněmi vytratí a do nového roku vstoupí s čistým stolem.

Zdroje: Facebook, iDnes, Blesk