Spor mezi Agátou Hanychovou a Týnuš Třešničkovou: Třešničková odsuzuje prodej padělků, Agáta je klidně kupuje

To tu dlouho nebylo! Pořádná holčičí virtuální bitka! Dobře, zas tak žhavé to úplně není. Tenhle spor mezi influencerkami Agátou Hanychovou a Týnuš Třešničkovou začal kvůli příspěvku v příběhu Týnuš, vlastním jménem Kristýny Třešňákové. V něm sdílela fotku prodejce na pláži, shodou okolností také v Marbelle, kde se nachází i Agáta s rodinou, který nabízí, dle jejího úsudku padělky kabelek.

Vyjádřila názor, že nechápe, jak si někdo může padělek vůbec koupit a podporovat tak tento byznys. Také své fanynky upozornila, že vždycky jde poznat, že se jedná o padělek. Ona to prý umí rozeznat stoprocentně. Jejího příspěvku se chytla Agáta, která také nedá dopustit na značkové zboží, ale tentokrát se zastala prodejce.

„Dnes jsem se trochu rozčílila… po fotkách Třešničkové, která se vysmívá chudému klukovi ze Senegalu, který jde po veřejné pláži (veškeré pláže, i když je to beach club, jsou ve Španělsku veřejné) za to, že se snaží vydělat na jídlo prací, a doporučuje holkám, aby si nekupovaly fake (fejky – padělky, pozn. redakce). I já si ji koupila,“ pochlubila se Agáta svou novou taškou značky Prada.

V komentářích se rozjela diskuze obou táborů, přičemž někdo obviňuje Agátu, že jen překrucuje slova, aby mohla moralizovat, jiní o Třešničkové mluví jako o primadoně, které obyčejné zboží není dost dobré. Sama Třešničková se také v komentářích vyjádřila.

„Agátko zlatá, tenhle příspěvek je teda opravdu gól. Zaprvé jsem se nikomu nevysmívala, jen jsem na stories napsala, že prodávat ve Fendi beach clubu padělky asi není nejlepší nápad. Žádný výsměch tam nebyl, takže akorát zbytečně překrucuješ. To, že někdo podporuje NEZÁKONNOU ČINNOST koupí padělku, už je kapitola sama o sobě. Pán může prodávat nanuky, ručníky nebo vlastně cokoliv jiného. Ale prodej padělků rozhodně není v pořádku. Stejně tak jako jejich nákup. Pokud někdo nemá finance, je přece tolik krásných kabelek bez loga, které vypadají vkusně,“ rozepsala se influencerka.

Agáta se k tomu zatím nevyjádřila. Asi řekla, co chtěla a tím to pro ni skončilo. Týnuš pak v jiném příběhu ještě zmínila, že si na luxusem obalené pláži ve Fendi nakonec koupila od prodejce deku, aby ukázala, že jen na padělcích obchod nestojí.

Zdroje: Instagram, autorský text