Spor Kuchařové s Brzobohatým: Šanci na omluvu modelka promrhala, muzikant jí teď žene k soudu

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) se rozhodl, že dá své exmanželce ultimátum a vše jí odpustí, pokud se mu omluví. Taťána Kuchařová (35) ale jakýkoliv ústupek odmítla a muzikant nyní prozradil, že na ni podal žalobu.

Ačkoliv jsou úředně rozvedeni již více než rok, církevní anulace sňatku zatím neproběhla. Brzobohatý by měl vše rád z krku i proto, že si plánuje vzít svou novou partnerku Danielu Písařovicovou. Církevní zrušení sňatku ale nebude tak bezproblémové, jak čekal. Jak informoval web TN.cz, v žádosti o anulaci, kterou Kuchařová podala, byl totiž obviněn z toho, že se rád obléká za ženu, a dokonce jako žena i vyžaduje sex.

To vyvolalo velké pozdvižení a proti Brzobohatému se zvedla vlna nevole. To už ale na něj bylo příliš a k celé kauze se vyjádřil v rozhovoru pro Blesk. „Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová versus Brzobohatý útočí i na mou rodinu, a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Rád bych tedy svým následujícím prohlášením ukončil vše jednou provždy,“ prozradil muzikant a dodal, „doma mě učili, že levárna se dá odpustit, pakliže se k ní člověk přizná a omluví se za ni. Taťána tohle nejen doposud neudělala osobně ani veřejně, ale místo toho hází vinu na mě!“

Vzhledem k tomu, že se Kuchařová odmítla omluvit a za svými tvrzeními nadále stála, Brzobohatý se rozhodl, že celou záležitost předá soudu. Vysvětlil také, že se až do rozsudku ke kauze nebude dále vyjadřovat. Všichni tak nyní netrpělivě čekají, jak se k žalobě postaví Kuchařová.

Zdroj: Instagram, blesk.cz, tn.nova.cz