Společné turné Spice Girls k příležitosti 25. výročí jejich vzniku? Mel C se o to usilovně snaží

Skupina Spice Girls vydá 4. listopadu album Spiceworld 25 na počest 25. výročí vydání jejich kultovního alba. Dle slov Mel C se s Mel B dlouhodobě zasazují o další společné turné a snaží se přesvědčit i kolegyně z kapely, jak informoval People.

Magazínu Extra se Mel C svěřila: „Nevídáme se tak často, jak bychom chtěly, ale zůstáváme v kontaktu a stále mluvíme o tom, jak nás všechny dostat zpátky na pódium. Slavíme 25 let. V hloubi duše se chci vrátit na jeviště.“

Návrat Victorie Beckhamové je zatím ve hvězdách

Mel C i Mel B se společně snaží o návrat Victorie Beckhamové alias Posh Spice do skupiny, v níž působily také Emma Bunton a Geri Halliwell Horner. Osmačtyřicetiletá Victoria Beckham se jejich reunionového turné v roce 2019 nezúčastnila. Ve Spice Girls působila od jejich vzniku v roce 1994 až do společné přestávky v roce 2000. Ačkoli se skupinou opět setkala v rámci jejich turné Návrat Spice Girls v letech 2007 až 2008, od té doby se věnovala své rodině a stejnojmenné módní řadě.

V červenci 2019 sdělila Victoria německému Vogue: „Chtělo to hodně odvahy, abych se Spice Girls znovu nejela na turné, ale abych byla tou, která řekne: ‚Víte, já do toho nejdu, protože teď už to cítím jinak než dřív. Radši se soustředím na svou rodinu a společnost. Je mi teď 45 let a jsem velmi šťastná, že jsem taková, jaká jsem. Nesnažím se měnit, chci být tou nejlepší verzí sebe samé. Před čtyřicítkou jsem nebyla tak sebevědomá. Naučila jsem se poslouchat svůj vnitřní pocit.“

Přesto Mel C stále doufá, že Victoriu přemluví a opět se společně setkají na pódiu. Stále o tom prý v kapele jednají. A to nejen kvůli dvěma odehraným koncertům v roce 2019 na britských ostrovech, které byly dle jejích slov tím nejlepším, co kdy udělaly.

Melanii C vydala v tomto roce paměti s názvem Melanie C – Who I am? My story, kde podrobně popisuje vzestupy a pády svého života jako Spice Girl.

Zdroje: People, Extra