Spekuluje se o třetím těhotenství Meghan Markle

Meghan Markle je opět těhotná, napsal Star magazine, ale vévodkyně ze Sussexu tyto žhavé zvěsti stále nepotvrdila ani nevyvrátila.

Star magazine nedávno přísahal, že manželka prince Harryho sní o chlapečkovi. Nyní by už měla být v těhotenství poměrně daleko. Mohla by to být odpověď na otázku, proč na korunovaci krále Karla III. nebude Meghan Markle?

Čeká Meghan Markle třetí dítě? Výsledek těhotenského testu ji prý překvapil!
Meghan Markle se v poslední době mnohem méně objevuje na veřejnosti, což vyvolalo řadu fám. Hovořilo se dokonce o manželské krizi v knížecím páru a o údajné zášti Meghan vůči manželovi kvůli příliš intimním detailům popsaným v jeho slavné autobiografii. Nebo je situace úplně jiná? Připomeňme, že nedávno byl potvrzen příjezd prince Harryho na korunovaci krále Karla III. Oslavy se uskuteční již 6. května, tedy tuto sobotu. Meghan Markle však do Velké Británie nepřiletí. Již dříve se zúčastnila pohřbu královny Alžběty II. ačkoli již tehdy měla s britskou královskou rodinou velký konflikt. Nepřiletí ani tentokrát, protože tají své těhotenství?

Ještě před třemi měsíci psal Star magazine s odvoláním na tajemné informátory údajně blízké Meghan Markle, že vévodkyně ze Sussexu je potřetí těhotná! Pak se zvěsti ještě vyrojily, když se Meghan objevila v objemném kabátě a skutečně vypadala mírně zakulacená…..

Star magazine napsal, že těhotenství bylo překvapením, ale Meghan a vévodu velmi potěšilo. „Meghan miluje, když vidí Harryho v Archieho tvářičce. Navíc, kdyby se jim narodil další chlapec, Harry by se necítil být ovládán ženami v domě a Archie by mohl mít bratra, se kterým by se mohl sblížit, až vyroste. Považují to za znamení z vesmíru,“ říká tajemný zasvěcenec magazínu Star…

Pokud je to pravda, je Meghan už v poměrně pokročilém třetím těhotenství.

Zdroj: Star magazine