Spekulace o rozchodu vyvrátila. Hanychová si potřebovala od Soukupa odpočinout, byli spolu teď až příliš

Při návratu Hanychové z dovolené ve španělské Marbelle, kdy byla na letišti spatřena bez doprovodu Jaromíra Soukupa, se vyrojily spekulace o údajném rozchodu slavného páru. Agáta se nyní k celé situaci poprvé vyjádřila.

Když se Agáta vracela ze španělské dovolené až několik dní po Jaromíru Soukupovi a na letišti na ní čekala místo Soukupa, maminka Veronika Žilková, strhla se okamžitě vlna dohadů o případné hádce či rozchodu slavné dvojice.

Agáta se zprvu k tématu nechtěla vyjadřovat. „Aktuálně se starám o svoje nemocné děti, nic takového teď řešit nebudu,“ uvedla nedávno pro deník Expres.

Na Instagramu Agáta sdílela vícero fotek, kde fanoušci postrádali Soukupa a to jejich spekulace ještě přiživilo. Pod příspěvkem, který sdílela Agáta z pikniku se svým bratrem Cyrilem a dcerou Miou se fanoušci zvídavě ptali, jestli dorazí i tatínek Rozárky.

Nyní se již Agáta k celé situaci poprvé vyjádřila.

„Jaromír je u sebe a já jsem tady. My si od sebe potřebujeme odpočinout. Myslím, že jsme spolu byli teď až až. Ale single nejsem,” uvedl deník Blesk.

Soukup se i nadále k situaci nevyjádřil. Věnuje se pracovním povinnostem a jeho partnerka Agáta se chce nyní naplno soustředit na děti. Uvedla, že od natáčení si nyní chce dát pauzu.

Se Soukupem tvoří Hanychová pár od září roku 2022 a vychovávají spolu dceru Rozárii. Z předešlých vztahů má Agáta ještě dceru Miu, kterou má s hercem Jakubem Prachařem a syna Kryšpína, jehož otec je Mirek Dopita.

Zdroje: Blesk, Expres