Soukup šokuje! Kvůli Agátě se možná vzdá životního plánu

V toku informací o tom, co všechno prožívá novopečená dvojice Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37), zaujala také ta informace, že by se z Agáty mohla stát první dáma. Samotná představa je to dost šílená, ale nic není nemožné, zejména s ohledem na to, jak si Soukup získal vztahem s influencerkou tisíce nových příznivců.

V novém společném streamu, který Agáta vysílala na jejím profilu na Instagramu, zůstal tento mediální magnát zcela zaskočen otázkou na kandidaturu, o které se dost štěbetalo. Obrátil se na svou partnerku s otázkou: „Já ti nevím, mám kandidovat? Je to těžká práce, já nevím, budu si to muset rozmyslet“. Po krátkém zamyšlení ale přece jen hned z první našel něco, co by asi ani jednomu nevyhovovalo. „No není to moc dobrý kšeft, ten plat tam není moc dobrý. Myslím, že bychom byli chudí,“ řekl položertem. A není pochyb, že život s Agátou bude nákladný.

I když Soukup v následujících volbách svou kandidaturu na prezidenta nesdělil, mnozí si jeho prohlášení ještě z roku 2019 dobře pamatují. „Když vidím v průzkumech docela slušnou podporu, vysokou známost jména, téměř 90 procent, a poměrně málo lidí, zhruba jen kolem 10 procent, kteří mě opravdu nemusí, tak o tom uvažuji. Uvidíme, jak to dopadne,“ oznámil tehdy Soukup ve svém pořadu a dodal, že se proto na tento vysoký post pokusí kandidovat. Založil si dokonce i vlastní stranu s názvem List Jaromíra Soukupa, ale letos v březnu ji pro nesplnění jistých podmínek a nečinnost rozpustil Nejvyšší správní soud, psal iRozhlas.

Takto Soukup potvrdil vztah s Agátou

V Agátině streamu Soukup sice přiznal, že by se mu Agáta líbila jako první dáma, ale pobavila ho přitom vlastní představa v souvislosti s její malou dcerou. „Mia by tam jezdila na odrážedle, furt lépe než Zeman na tom svém kolečkovém křesle,“ zasmál se a rozesmál jistě i mnohé sledující. Už není mnoho času na podání přihlášky. Bez tvých příznivců by mě nikdy nemohli zvolit,“ dodal směrem k jeho partnerce. Stejně nejasně se před časem vyjádřil i pro společnost Seznam, která získala jeho prezentaci, ve které láká Soukup nové klienty na své služby. Obsah vyvolává dojem, že se chystá zasáhnout do prezidentských voleb. Na otázku o svých politických ambicích odpověděl diplomaticky: „Pokud je někdy budu mít, včas se to dozvíte“.

Zdroj: Instagram, TV Barrandov, iRozhlas, Seznam Zprávy