Soukup se pustil do Ewy Farne: Je nesoudná a arogantní, říká o zpěvačce, kterou nikdy nepotkal

Mediální magnát Jaromír Soukup si, chudák, ani na dovolené neodpočine. I na ní totiž musí kritizovat druhé. Tentokrát si vzal na paškál česko-polskou zpěvačku Ewu Farnou. Ta, podle informací deníku Aha, měla podat žalobu na týdeník Sedmička. Magazín totiž zveřejnil Ewin výpis katastru nemovitostí, tudíž její majetek.

Žalobou Ewa Jaromíra pěkně namíchla, protože když se ho redakce deníku Aha zeptala na jeho vyjádření, použil dost drsná slova na účet osoby, kterou prý nikdy neviděl. „Ewu jsem v životě neviděl, ale poté, co Sedmičku zažalovala za to, že utrpěla její důstojnost tím, že jsme zveřejnili výpis z katastru nemovitostí, co všechno vlastní, myslím si o ní, že je to nesoudná, poměrně arogantní dáma,“ cituje Soukupova slova deník. Reagoval tak také na skutečnost, že Ewin manažer prý novinářům nařizuje, na co zpěvačky v žádném případě nemají ptát.

Její majetek byl zřejmě jednou z těch věcí a Ewa teď, podle všeho, plánuje žalobu. S tím už má zpěvačka zkušenosti. Loni na podzim Ewa apelovala na své fanoušky na Instagramu, aby v žádném případě nevěřili falešným reklamám, kde propaguje produkty na hubnutí. Týdeník Sedmička psal, že jak ona, tak i Jitka Čvančarová a Monika Absolonová, jež se také staly oběťmi této reklamy, celou situaci postoupily svým právníkům.

Jistě sami uznáte, že když nechcete, aby někdo zveřejnil, kolik toho máte, a ten někdo to přesto udělá, žaloba je jedna z možností. Svůj názor ohledně toho, na co se smí a nesmí novináři ptát, vyslovila i Agáta Hanychová. „Když se mě novináři zeptají na něco, o čem nechci mluvit, neodpovídám. Na to, že bych novinářům předem říkala, na co se smějí a nesmějí ptát, nemám čas. Rovnou je pošlu do háje, ale myslím si, že na to má každá „celebrita“ nárok, a vůbec bych ji za to nehanila,“ vyjádřila se Soukupova partnerka.

Zdroje: Aha!, Sedmička