Soukup o Hámovi a Sokolovi: Velké usmíření!

Jistě si vzpomenete, jak po loňských Slavících nemohl Jaromír Soukup přijít na jméno Alešovi Hámovi a Ondrovi Sokolovi. Ti to totiž loni vůbec nešetřili. Pronesli, že je velké štěstí, že vysílání předávání cen Český Slavík se ujala Tv Nova, protože kdyby bylo vysíláno na Barrandově, musel by jeden z nich chodit se Soukupem, připomíná časopis Blesk.

V té době totiž Jaromír randil s Agátou Hanychovou a ta rovnou dostala prostor moderovat s ním pořad Agáta Jaromíra Soukupa a později pořad Holčičky. Taková poznámka Jaromíra pěkně namíchla a Aleše označil za slizkého a arogantního, zatímco Sokol podle něj neměl vyřešenou sexualitu. Háma se Sokolem se i letos ujali moderování slavnostního předávání cen a dávali si velký pozor, aby někoho příliš neurazili.

Na adresu Jaromíra Soukupa se ale jeden nejapný žertík přece jen snesl. „Představte si, že prodáte půlku vlastní televize, abyste si mohli koupit dvě vstupenky do sálu. To je krásné,“ vtipkoval Háma. Jaromír se v hledišti smál, ale redakci webu Expres i tak zajímalo, co si o tom myslí. „Vůbec se mě to nedotýká, kluci to dělají bezvadně. Já jsem si do nich taky vrtnul a možná si do nich v pondělí ještě vrtnu. Mě se to líbí,“ prohlásil a dodal, že mezi nimi žádné špatné vztahy nepanují.

Potvrdil to i v jiném rozhovoru a Aleš oznámil, že skutečně došlo k usmíření a zakopání válečné sekery. Že k nějakému rýpání dojde, tušil už před začátkem galavečeru. Prozradil to v rozhovoru pro web Super. „Je to zvláštní typ humoru, který oni mají. Neurazilo mě to, jsem v pohodě. Je to takováhle show, a ten humor k tomu patří. Já samozřejmě tušil, že něco bude,“ řekl Jaromír, který celou tuhle údajnou moderátorskou válku bere spíš jako přátelské pošťuchování.

Zdroje: Blesk, Super, Extra