Šokující! Tohle je Pamela Anderson. Sexbomba má novou tvář

Kdo je tato blonďatá kráska, která ohromila fotografy na pařížském týdnu módy? Těžko uvěřit, že je to sama Pamela Anderson (56)! Herečka zvolila zcela nový styl, ba dokonce zcela novou tvář! Je to jen kompletní proměna, nebo snad výsledek plastické chirurgie a speciálních nejmodernějších zákroků? Podívejte se a posuďte sami!

Pamela Anderson se objevila proměněná. Je hereččina zcela nová tvář jen výsledkem toho, že se vzdala silného make-upu?
Pamela Anderson (56) je jedním ze sexsymbolů devadesátých let a i v jednadvacítce stále ohromuje. Hvězda filmu „Sluneční hlídka“ měla vždy svůj vlastní rozpoznatelný styl. Hluboký dekolt, bouře blond vlasů, výrazný make-up, sexy outfity – to vše jsou, nebo spíše donedávna byly, Pameliny ochranné známky. A teď! Návštěvníci pařížského týdne módy si kladou otázku, kdo je tato blonďatá kráska, která potěšila fotoreportéry tím, že po exkluzivních přehlídkách vešla do jedné z restaurací ve francouzské metropoli. A je těžké uvěřit, že je to sama Pamela Anderson! Herečka totiž nasadila zcela nový styl, ba dokonce zcela novou tvář! Je to jen kompletní proměna, nebo snad výsledek plastické chirurgie a speciálních nejmodernějších zákroků? Černé oční linky někam zmizely, po krvavě rudé rtěnce ani stopy. Pamela je přirozená a… vypadá úplně jinak. Lépe?

Pamela Andersonová. Už pošesté se rozvedla se svým pátým manželem.
Pamela Andersonová se poprvé provdala za Tommyho Leeho v roce 1995 poté, co se znali jen pár dní. Pár má dva syny, dnes již dospělé. Poprvé se rozvedla v roce 1998. Poté byla herečka v letech 2006 až 2007 provdána za Kida Rocka a v letech 2007 až 2008 za Ricka Salomona. S posledně jmenovaným začala Pamela po rozvodu opět randit – v letech 2014 až 2015 byli také manželé. Pátou svatbu měla Pamela loni s filmovým producentem Jonem Petersem. Manželství trvalo přesně 12 dní. Dne 24. prosince 2020 se Pamela provdala pošesté za Dana Hayhursta, kanadského dělníka, s nímž se seznámila při rekonstrukci domu. Rozvedla se s ním v lednu loňského roku.