Šokující rozhovor s princeznou Dianou. Inspiroval se Harry u své matky?

Šok pro britskou královskou rodinu! Po 26 letech vyšla najevo šokující pravda o životě princezny Diany (36 let). Jde o průkopnický rozhovor, který poskytla novináři BBC v roce 1995.


V rozhovoru řekla všechno o svém životě a milostných poměrech, což nakonec vyústilo v její rozvod s princem Charlesem. Vyšlo najevo, že novinář Martin Bashir, aby přesvědčil princeznu Dianu k účasti na tomto rozhovoru, tak jí řekl o potratu Charlesovi milenky, a že královská rodina chce Dianu zavraždit!

Když 20. listopadu 1995 vysílala BBC rozhovor s princeznou Dianou, byla celá Británie šokována. Manželka prince Charlese upřímně řekla novináři Martinu Bashirovi vše o jejím vztahu s princem Charlesem a o jejích milostných poměrech. Tato přiznání britskou královskou rodinu šokovala. Dnes jsou srovnávány s rozhovorem, který nedávno poskytli Meghan Markle a princ Harry.

Jak je možné, že novinář přesvědčil manželku následníka trůnu pro takový intimní rozhovor? O několik let později se objevila šokující pravda. Princezna Diana se měla stát obětí podvodu z jeho strany. Aby si Bashir získal důvěru vévodkyně, měl ji přesvědčit, že má důvěrné informace o intrikách, které proti ní kují členové britské královské rodiny.

Podle Daily Mail pověřil dalšího zaměstnance BBC, aby vytvořil padělaný dokument, který měla uvést chůva Williama a Harryho. Novinář přesvědčil roztřesenou Dianu, že Charles měl poměr s touto chůvou, Tiggy Legge-Bourkeovou.

Není to všechno. Když si Diana uvědomila, že dokument byl padělán, Bashirovi se podařilo znovu lhát, tentokrát ji přesvědčil, že britská královská rodina plánuje její vraždu. To nakonec přesvědčilo Dianu, aby poskytla rozhovor a pro svou vlastní bezpečnost odhalila, jaký je její život v paláci. Diana se s Charlesem rozvedla v roce 1996 a v roce 1997 zemřela se svým milencem Dodi al-Fayedem při autonehodě v Paříži.