Šokující přiznání modelky Playboye! Pozvala Meghan Markle a prince Harryho do postele

Doufejme, že se tato zpráva nedostane k uším Alžběty II., protože stárnoucí panovnice by mohla dostat infarkt! Sexy modelka Playboye se v britském tisku svěřila se šokujícím přiznáním. Jenna Bentley (32) pozvala do své ložnice v Los Angeles Meghan Markle a prince Harryho, jak píše deník Daily Star.

V porovnání s tímto přiznáním blednou všechny skandály britské královské rodiny! Jistá Jenna Bentley (32) byla dosud jen málo známou modelkou Playboye a další modelkou předvádějící své půvaby na internetu. Ale teď o ní mluví celý svět! A to kvůli šokujícímu přiznání, které Jenna Bentley učinila o členech královské rodiny v rozhovoru pro Daily Star. Jak sexy hvězdička hned na začátku přiznala, do vily Playboye se dostala, když jí bylo ještě 18 let, a už tehdy si všimla, že ji přitahují nejen muži, ale i ženy. A když sledovala seriál Kravaťáci s Meghan Markle, nemohla z ní spustit oči! Oblíbila si také prince Harryho. A pak jí o napadlo!

„S Meghan toho máme tolik společného,“ říká Jenna. „Oba jsme populární a víme, co chceme. Ta sexuální scéna v Kravaťácích byla sexy! A Harry vypadá tak mile a vtipně, i když je zrzavý. Oba jsou velmi atraktivní a sexy. V Los Angeles jsem pořád a doufám, že na ně na nějaké akci narazím. Myslím, že bych jim mohla pomoci najít cestu do USA a ještě více zmodernizovat královskou rodinu,“ usmívá se filozoficky Jenna a dodává, že zve Meghan a Harryho do své ložnice, aby s nimi vytvořila trojku! „Také bych se ráda setkala s královnou,“ dodává modelka. Proboha!

Zdroj: Daily Star