Šokující přiznání modelky Playboye o Hughu Hefnerovi. Skupinový sex i zákaz vycházení!

Modelka Playboye Bunny Holly Madison strávila sedm let ve slavné vile Hugha Hefnera. V nedávném rozhovoru přiznala, že život pod jednou střechou s Playboyem byl noční můrou.

Byla nucena k sexu a vždy se bála otěhotnět. „Byl prostě příliš starý,“ řekla Madison. Během rozhovoru řekla také podrobnosti ukazující Hefnera ve světle tyrana.

Holly Madison se v polovině 2000 objevila v televizi jako hvězda úspěšné reality show. Dívky se proslavily tím, že předváděly luxusní život modelek Playboye. Byly v jedné z nejslavnějších nemovitostí na světě – ve slavné vile Playboye. A i když se pod dohledem kamer zdálo, že byl to krásný život plný radosti, ukázalo se, že Madison žila noční můru.

Madison se otevřela o tom, co ona a její spolubydlící museli udělat, než se se svým ex Hughem Hefnerem přestěhovala do sídla Playboy. Podrobnosti jsou šokující!

Co se musí stát, aby se vám otevřely luxusní dveře sídla Playboye? „Nejprve jsem s ním musela spát,“ řekla Madison. Bývalý modelka Playboye také popsala sex s Hefnerem jako nudný a monotónní a nyní si uvědomuje, že má „Stockholmský syndrom“ a nebyla do něj zamilovaná. „Když jsem se poprvé dostala do této situace a první noc, co jsem s ním měla sex, se mi něco stalo v hlavě, připadalo mi to jako: ‚Dobře, udělala jsem to. Posunul jsem své vlastní hranice a neměla jsem z toho dobrý pocit.“ – řekla.

Snažila se žít normální život, ale s bohatým Playboyem, který s dívkami zacházel jako s hračkami, to nešlo. „Představte si, že máte sex s někým v místnosti plné žen, které vás nenávidí,“ řekla Madison o dýcháncích a skupinovém sexu dvakrát týdně. Bývalý zajíček Playboye také řekl, že Hefner dala šesti dívkám, s nimiž žil kapesné v hodnotě tisíců dolarů, ale vila měla také „zákaz vycházení“ od 21:00. Ale to není všechno.

Madison dodala, že během svého života v zámku se obávala, že otěhotní, a byla ráda, že se to nikdy nestalo. „Byla jsem zdravá, věděla jsem, že to bylo kvůli němu. Byl prostě příliš starý,“ řekla. V jednu chvíli se chtěla stát matkou a to byl impuls k odchodu.