Šokující odhalení! Václav Upír Krejčí chtěl spáchat sebevraždu: „Nejsem ožrala, jen jsem nechtěl žít“

Po děsivé autonehodě Václava Upíra Krejčího (66) se začalo spekulovat o tom, že nehoda nebyla pouhou náhodou a herec boural schválně. Šokujícím překvapením bylo, když spekulace potvrdil i sám Krejčí, píše Aha!. Prozradil, že sebevraždu chtěl spáchat kvůli ženě a trvá na tom, že nechce dál žít!

„Inženýr architekt Zdeněk Tichý mi zničil život a odvedl ženu. Neměl jsem už proč žít,“ vysvětlil Krejčí. Dalo by se říct, že nehodu přežil téměř zázrakem. Jeho auto skončilo převrácené na boku v potoce. Záhy se ukázalo, že herec byl při nehodě pod vlivem alkoholu, nadýchal dokonce 2,7 promile!

Krejčí ihned začal situaci vysvětlovat, aby předešel spekulacím. „Hlavně chci, aby lidé věděli, že nejsem ožrala. Jen přetekl pohár a nechtěl jsem žít,“ vysvětlil herec důvod, proč řídil pod vlivem alkoholu.

Neostýchal se mluvit ani o tom, kdo je onen inženýr Tichý, kterého ze všeho viní. „Jeho žena mu léta zakazovala stýkat se s mou manželkou, asi věděla proč. Jenže náhle zemřela a on začal se Zuzanou manipulovat. Vzbuzoval v ní soucit, chtěl od ní pomoct a ona mu jako samaritánka pomáhala,“ řekl Krejčí. Pomoc následně vyústila v poměr mezi Krejčího ženou Zuzanou a Tichým. Hercova manželka nyní chce rozvod. „Moje milovaná žena mě nyní vyhazuje z domu. Chtěl jsem umřít,“ postěžoval si Krejčí.

Naneštěstí pro Krejčího bude mít nepodařený pokus o sebevraždu nepříjemnou soudní dohru, píše ŽivotvČesku. Hrozí mu totiž 6 měsíců až 3 roky za mřížemi, pokuta a zákaz řízení. Navíc se stal terčem drsné kritiky za to, že během řízení v opilosti mohl ublížit nejen sobě, ale i ostatním účastníkům provozu!

Zdroj: ahaonline.cz, zivotvcesku.cz