Šokující obvinění hvězdy z Guns N‘ Roses: Modelka prozradila detaily brutálního zneužití do konečníku!

  Po letech promluvila o svém traumatu! Hvězdný Axl Rose (61) z legendární formace Guns N’Roses plnil v uplynulých dnech stránky bulváru v souvislosti se šokujícími obviněními. Bývalá modelka jménem Sheila Kennedy tvrdí, že ji v minulosti sexuálně zneužil.

  Ke zmíněnému incidentu došlo v roce 1989, kdy měla Sheila Kennedy 26 let. Slavného rockera potkala v jistém klubu, kde byla spolu s kamarádkou. Pozornost velké hvězdy mladé krásce imponovala. Když ji pozval na soukromou párty na jeho hotelový pokoj, dlouho neváhala. Avšak její přítelkyně toto pozvání nedostala, neboť prý byla příliš málo sexy.

  Výpověď zneužité modelky, která zazněla minulý týden u soudu, přineslo několik médií. Například i New York Times. Na soukromé párty hvězdného zpěváka a hudebníka tekl alkohol proudem a ve velkém se tam podával kokain.

  Sheila se Axlovi líbila, avšak nejprve se rozhodl mít sex s jinou modelkou. Jak poškozená ve své výpovědi uvedla, šlo o agresivní a na pohled bolestivý akt. Odešla do jiné místnosti, avšak Axl tam přišel za ní. Surově ji svalil na zem, popadl ji za vlasy a vlekl ji do svého pokoje. Z kolen jí tekla krev, protože si je odřela o koberec. V pokoji ji údajně hodil na postel, ruce jí svázal punčochami a znásilnil ji do konečníku. Po provedení těchto zvěrstev se jí údajně omluvil.

  „Zacházel s ní jako s majetkem, který použil výlučně na své sexuální potěšení,“ uvádí se v žalobě. Kennedy podle vlastních slov trpí velkým traumatem, úzkostmi a depresemi. Na otázku, proč celé ty roky mlčela, má její právník jasnou odpověď. Stejně jako mnohé oběti sexuálního napadení, i Sheile trvalo, než se s tím jak tak vyrovnala a je schopna o tom otevřeně mluvit,“ uvedl.

  Axl Rose všechna závažná obvinění popírá. „Můj klient si nepamatuje, že by se s touto ženou někdy setkal. Tento incident se nestal,“ uvedl jeho advokát.

  Axl Rose není jediným slavným mužem, který v současnosti čelí obviněním ze sexuálního zneužívání. Zmínit lze i Stevena Tylera, Seana Combse, či například producenta jménem LA Reid.