Šok pro Sisu Sklovskou: Její blízcí ji urazili přímo do tváře!

Sisa Sklovská (56) prorazila především na Slovensku jako zpěvačka a operní i muzikálová pěvkyně. I přesto, že se z ní stala celebrita a je známá ve světě showbyznysu, je údajně stále velmi skromná a pokorná a život hvězdy ji nezměnil.

Alespoň to o sobě celou dobu tvrdí. „Vždy jsem byla normální a zůstanu normální,“ řekla podle webu Aha! v pořadu Zvědavá Zuza. Někteří, kteří ji však neznají, nebo ji dlouho neviděli, si však mohou myslet, že ji slavný způsob života změnil a udělal z ní namyšlenou ženu.

Když se tedy nedávno zúčastnila srazu gymnázia po 35 letech, na který se velmi těšila, musela si od svých vlastních spolužáků vyslechnout něco, co ji rozesmutnilo i urazilo.

„Dokáže mě naštvat a taky mě to naštvalo, že mí spolužáci z gymnázia, když mě potkali, tak se hned ptali: ‚A ty se s námi vůbec budeš ještě bavit?‘ To mě urazilo, mě to normálně urazilo. Řekla jsem jim, že se zbláznili, přece jsem taková, jaká jsem byla a taková taky navždy zůstanu, já ani jiná být neumím,“ řekla pro tištěný magazín Báječná žena.

Zdroj: Aha!, Báječná žena, Zvědavá Zuza