Sobecký vdovec po Bartošové: V seriálu bych měl být i já

Josef Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové, o které nyní začal nový seriál, musel dát souhlas k natáčení o jeho zesnulé partnerce. Proč by podle něj měl mít snímek pokračování?

K tomu, aby mohla vzniknout nová minisérie o životě Ivety Bartošové, museli dát rodinní příslušníci souhlas, což udělal i vdovec po této herečce, Josef Rychtář. A co si o tomto snímku Rychtář myslí? „Jsou to ale jenom tři díly. To je málo, aby někdo pochopil Ivetku,“ uvedl pro Aha!.

Proto i si Rychtář myslí, že by tento snímek měl mít pokračování, aby ji diváci mohli pochopit po všech stránkách a dostali tak i možnost pochopit její zásadní životní rozhodnutí, která formoval její život se vzestupy i pády. „Je to sice kruté, ale to byl Ivetčin život. Měl světlé i stinné stránky, nic není černobílé,“ dodává.

Ve výčtu osob, které by podle něj měly v dalším dílu vystupovat, nechybí ani jeho jméno. „A samozřejmě by neměla chybět ani chůva Golda a vlastně ani moje maličkost. Vždyť tohle všechno patří k tomu neuvěřitelně silnému Ivetčinu dramatickému životu i konci,“ uzavírá Rychtář.

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram