Smutné přiznání krásné herečky Kuklové po rakovině: Lásku jsem si zakázala

Po neblahých zkušenostech s muži zůstává půvabná herečka Michaela Kuklová (54) raději singl. Jsou to už dva roky, co se rozešla s Josefem Wittnerem (43), přestože byli už i zasnoubeni. 

Neměla lehké období, protože se léčila z rakoviny prsu, měla před operací a psychika byla pořádně napjatá. Od té doby, co se vyléčila, je stále pod lékařskou kontrolou, ale už je konečně spokojená, jelikož výsledky byly zatím vždy dobré. Na svůj věk tato krásná žena rozhodně nevypadá, její drobná štíhlá postava a hezká tvář lemovaná dlouhými tmavými vlasy jistě přitahuje pozornost nejednoho muže.

​Pro mnohé je Michaela Kuklová navždy spojena s princeznou Jasněnkou, ačkoli si zahrála i různé jiné postavy ve filmu i v divadle. Aktuálně účinkuje ve hře Prachy jakoby z nebe padaly ve Strašnickém divadle v Praze, kde se nedávno vydala na premiéru komedie Presidenti, ale garde jí nikdo nedělal. „Do žádného nového vztahu se nehrnu. Moje hlava by už byla pro, ale srdce to ještě nechce,“ svěřila se pro Ahaonline.cz herečka, která přežila nejedno zklamání v lásce, a tak je velmi opatrná.

Velmi špatně dopadlo její manželství s Jiřím Pomejem (†54), když hrozilo, že kvůli jeho dluhům přijdou o střechu nad hlavou dokonce i její rodiče, psal Blesk. Právě stresy z toho období by podle ní mohly být příčinou její rakoviny. Ani s otcem jejího jediného syna Romana (14), podnikatelem Romanem Holomkem (64) z Vysočiny se nekonal happy end, zejména kvůli její kariéře, pro kterou se rozhodla žít v Praze a odcizili se. Byla bych strašně ráda, kdybych toho člověka, který přijde, měla ráda, ale ne, abych se zamilovala. To se pak člověk chová jako puberťák, a to zrovna nechci,“ zamýšlela se nad novým partnerem životem zkoušená Míša.  

Paradoxně v tom případě vyznívá další přiznání: „Mně ty vztahy srdcem projít musí, jinak je nejsem schopná. Takže čekám, až se srdce umoudří a řekne – to je ten pravý!“ Srdce je však pak ale velmi obtížné uhlídat, ale v hlavě herečky se našlo řešení. Chtěla bych prostě člověka, kterého už znám. Z přátelství člověk zjistí, že najednou má rád, ale není to ta sobecká láska… Když se zamiluji srdcem, zase v tom pak létám jako malá holka, takže lásku jsem si zakázala,“ má to možná trochu zvláštně promyšlené introvertní Michaela. V každém případě by to byla škoda, kdyby si nenašla milujícího partnera, který by jí byl oporou. Snad ještě takovou lásku potká. 

Krásná Michaela se nedávno dozvěděla od lékařů radostné zprávy, vyšetření ukázala, že je už zdravá:

Zdroj: Ahaonline.cz, Blesk