Smrt byla blízko! Madonna téměř zemřela v nemocnici. Zachránilo ji zvláštní uvědomění

Madonna (65) poprvé podrobně vysvětlila, proč letos v červnu strávila několik dní na jednotce intenzivní péče a proč narůstaly obavy, že se blíží zpěvaččin odchod na onen svět.

Madonna měla těžkou bakteriální infekci, kterou se snažila prochodit, ale to se jí téměř stalo osudným. Rozvinul se u ní septický šok, při kterém došlo k selhání plic a ledvin a umělkyně má obrovské štěstí, že přežila. „Byla jsem v nemocnici. Byla jsem na JIS-ce. Nefungovaly mi plíce, nedýchala jsem sama. Selhávaly mi ledviny. Byla jsem infikována nějakou bakterií, kterou nikdo nezná a je při ní čtyřicetiprocentní úmrtnost. Když jsem se probudila, viděla jsem kolem sebe všechny své děti a myslela jsem si, že tohle mě zachrání. Moje děti mě zachrání,“ prozradila zpěvačka s tím, že její zdravotní komplikace těžce snášel i její manažer Guy Oseary, který u jejího lůžka srdceryvně plakal.

„Přišel za mnou můj manažer a plakal vedle mě. Po dvou týdnech jsem se vrátila z nemocnice a nikdo nevěděl, kdy se uzdravím. Řekl: ‚Chceš se vrátit na turné? Chceš, aby se uskutečnilo turné?‘ Dýchala jsem kyslík kanylou nosem, sotva jsem mohla vstát z postele, abych si došla na záchod, a řekla jsem: ‚Dej mi dva týdny na rozmyšlenou.‘ Víte, myslím si o sobě, že jsem Zázračná žena. Myslím, že dokážu překonat cokoli, cokoli, ale tentokrát to nešlo. Neměla jsem sílu, neměla jsem energii, přišla jsem o ni. Takže ty dva týdny uběhly a pořád jsem jen sotva měla energii. Mohla jsem pít espresso, čtyři Red Bully, ale nic mě nenakoplo. Neměla jsem žádnou životní sílu, “ vyprávěla Madonna fanouškům.

Nyní je však ikona popu konečně zdravá a z nejnovějších záběrů se zdá, že i plná energie. Madonna netají svou vášeň k extravagantním módním kouskům a přestože má už dávno po šedesátce, rozhodně se neobléká jako paní v letech. Madonnu se nedávno podařilo zachytit před luxusním hotelem v metropoli Francie, přičemž svým vzhledem navzdory černým barvám, ve kterých byla oblečena, poutala pozornost.