Slováková a Kočendová: Dvě krásky, co si konkurují v kosmetice

Krásné slavné ženy se často ztotožňují se nějakou známou značkou kosmetiky, která nabízí parfémy, líčidla nebo krémy na tělo nebo obličej. Některé však zajdou ještě dál a značku kosmetiky si rovnou založí samy. Mezi takové naše krásky patří třeba Nela Slováková nebo Natálie Končendová.

Nela Slováková má svou vlastní značku s názvem Neonky a prodává čistící pěnu, sprchový gel, suchý šampon a jednorázové vlhčené ubrousky a spoustu dalších produktů. Kromě toho je také modelkou plavek, které nosí stejnou značku a na Nelině dokonalém těle vypadají naprosto skvěle.

Natálie Končendová svou značku pojmenovala jednoduše NK a chlubila se jí v nedávném rozhovoru pro web Expres. Spekuluje se ovšem o tom, že svoje podnikání nevybudovala úplně sama. Právě Nela tvrdí, že kupuje kosmetiku z internetového obchodu AliExpress a pak ji přeprodává lidem. „Bohužel toto není kosmetika NK. Je to kosmetika z AliExpressu, kde vám nabízí personalizované logo, které vám na kosmetiku natisknou,“ prohlásila vítězka reality show Hotel Paradise na Instagramu. Prý má pro takové tvrzení důkazy od svých sledujících, kteří ji na tento podvod upozornili.

Kočendová se však proti tomu brání. Nela podle ní takto útočí i na jiné úspěšné ženy a zřejmě se tak snaží odrovnat konkurenci. „Bohužel jediný, komu škodí je ona sama,“ řekla Natálie Expresu, která celou věc předala právníkům. I když to tak nevypadá, Nela se svým tvrzením dopustila nekalé soutěže, což může být trestný čin. Nela by tak měla vážit svoje slova, aby jednou neřekla něco, čeho bude skutečně litovat.

Zdroje: Expres, Instagram