Slováčková v průsvitné krajce: „Bývala jsem obviňována z obezity.“ Dnes nechápe, ja takovým slovům a s takovou postavou mohla věřit

Dcera slavných rodičů, Dády Patrasové (67) a Felixe Slováčka (80), Anička Slováčková (28), nedávno se ponořila do rodinného archivu a vynesla na světlo starý snímek. Na této fotografii je zaznamenána v krajkovém body, štíhlá a s pokožkou tak bílou, jako sníh okolo ní. Teprve nyní, při prohlížení tohoto historického obrazu, si uvědomuje, jaké krásy se tehdy těšila. Při svém dospívání ji však pronásledovala nechtěná slova a pomluvy lidí z jejího okolí, tvrdící, že má nadváhu.

Anna Slováčková se na svém Instagramu vrátila do svého dospívání a kroutila hlavou nad tehdejšími problémy.

,,Nechápu, jak mohl někdo nazvat tuhle krásnou dívku, v té době tlustou a radit jí, aby zhubla. Cítím hlubokou lítost, že jsem jim tehdy uvěřila a dovolila jim zasáhnout do mého dospívání takovým způsobem, že to ovlivnilo i mou současnou mysl,“ svěřila se svému publiku zpěvačka na svém profilu a přidala také několik snímků.

Takové věty jako „Tohle všechno sníš, že jo?“ nebo „To si ještě přidáš? To já bych už to nesnědla,“ dokáží hluboce zasáhnout do duše.

Anička navíc musela v minulosti bojovat i se zákeřnou rakovinou a to jí zřejmě také změnilo pohled na věc. Proto na své fanoušky apeluje, aby nepřijímali podobné myšlenky, které naznačují, že by měli měnit svůj vzhled nebo chování, jen kvůli názorům jiných lidí. Fakt, že se k tématu vrací však naznačuje, že jí problém trápí dodnes.

Zdroj: Instagram, autorský text