Slováčková (28) po návratu rakoviny: Na budoucnost už nemyslí!

Začátkem října zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková (28) šokovala odhalením, že po rakovině prsu, nad kterou před třemi lety zvítězila, bojuje se zákeřnou chorobou opět. Nádor jí tentokrát zasáhl plíce. O to mrazivější jsou v této souvislosti její nejnovější vyjádření – budoucnost prý už neplánuje!

Přestože herečka a zpěvačka svůj boj o život nevzdává, přesto začala žít přítomností. „Nedávno jsem dostala v jednom rozhovoru otázku, jaké jsou mé plány do budoucnosti: „Ha! Ty vám milerada všechny řeknu!“ myslela jsem si, ale pak jsem seděla jako přikovaná a najednou jsem vůbec nevěděla, co říct,“ napsala na svém Instagramu zpěvačka. 

V minulosti měla přitom vždy vše perfektně promyšlené a naplánované. Kam půjde na školu, co bude dělat příští léto… Na každý den měla přesný plán a v podstatě po hodinách si dělala denní rozvrh. Ale když něco nevyšlo, byla zklamaná.

„Že jsem neměla ve 27 letech manžela a dvě děti a dům plný zvířat za Prahou. Že jsem nedodělala konzervatoř (ačkoli z pracovního vytížení, přičemž práce byla pro mě velkým úspěchem, tak ten neúspěch odejít v půlce mám v sobě nějak skrytý dodnes, ale to už vem čert…“ dodala.

Nakonec si uvědomila, že poprvé v životě nemá absolutně žádné plány do budoucna. „Nic. Nula. Žádná vidina. A teď vlastně by se mnoho lidí mohlo vyděsit, že to je přece v mé situaci třeba špatné a že musím nahlížet do budoucnosti s nějakou vidinou a tak… Ale víte, na co jsem přišla? Že je mi tak extrémně dobře,“ pokračovala Slováčková.

Najednou prý necítí stres a napětí, pokud její plány nevyjdou. „Zkrátka jsem tady a teď a odmítám se nervovat z toho, co bude zítra. Ono nějak bude. A bude dobře, protože v to jediné věřím, že se věci vyvinou co nejlépe pro moji cestu, která mi je dána,“ uzavřela zpěvačka, která věří, že všechno, co v jejím životě dopadlo jinak, než plánovala, dopadlo pro její dobro.