Slováček přijímá rozhodnutí soudu ohledně nehody Patrasové pod vlivem alkoholu. Ostatně, nebyla to první nehoda pod vlivem

I když se tomu bývalá dětská ikona stále bránila, nakonec jí soud přiřkl trest za řízení v opilosti. Dáda po celou dobu vyšetřování tvrdila, že opilá nebyla, ale že za havárii může vadná součástka v motoru, což způsobilo, že auto bylo neovladatelné, píše portál CNN Prima News. I navzdory svým obhajobám však před pár dny rozhodnutí soudu nabylo právní moci, informoval včera zpravodaj iDnes.

Patrasová dostala na dva roky zákaz řízení a soud jí uložil zaplatit pokutu ve výši 200 tisíc korun. Dáda se proti rozsudku neodvolala, což bylo i Slováčkovo zbožné přání. Rozsudek se k Dádě dostal jako první prostřednictvím časopisu Blesk. Ten ji kontaktoval kvůli vyjádření a to znělo: „Jsem v šoku.“ Dál se k tomu nechtěla vyjadřovat. Ve stejném duchu odpověděl i její manžel Felix Slováček.

O něco sdílenější však byl pro televizi Nova. „Já bych to viděl tak, že jsou zákony, a když se nedodržují, tak se musí platit vina. To je celé. Já přijímám to, co rozhodli, no. Co mám dělat?“ prohlásil saxofonista. Ten má na starosti teď jiné věci než prohřešky své ženy. Podle informací časopisu Blesk je zničený ze zítřejšího pohřbu Vaša Patejdla (†68).

Ohledně bouraček není Dáda žádný nováček. Za sebou už má havárii v roce 2018, kdy opravdu řídila opilá, připomíná zpravodaj iDnes. Opilost zpočátku také popřela, nicméně jí při dechové zkoušce bylo naměřeno 2,5 promile. Později přiznala, že pila a hodně a svoje chování popsala jako jednu z největších pitomostí v životě.

Zdroje: Blesk, IDnes, televize Nova, CNN Prima News