Slezáček promluvil o kauzách exmanželky Krainové. On sám svou váhu moc neřeší

O modelce Simoně Krainové (49) se v poslední době mluví především v souvislosti s jejími kauzami o „zdravé“ stravě a správném posilování. Na svých sociálních sítích totiž neustále propaguje svou postavu v plavkách a často připomíná to, jak sexy stále vypadá, i když už brzy oslaví padesátiny.

Jakmile však někdo má odlišný názor a v něčem s ní nesouhlasí, dokáže také reagovat poměrně drsně! Ať už si své „odpůrce“ na sociálních sítích zablokuje nebo jim odpoví nepříjemným komentářem, Krainová si servítky nebere! Každý, kdo na sobě tvrdě nedře, je podle ní zkrátka lenoch, který jen sedí na gauči a cpe se brambůrky.

„Proč to píšeš, ty nádhero? Neudus se vzteky chipsama,“ reagovala podle webu Sedmička na komentář, který pouze slušně podotýkal, že je modelka už moc hubená. Nedávno navíc propagovala pití horké vody, které by údajně mělo zrychlit proces hubnutí. Výživový expert však její tvrzení naprosto vyvrátil a řekl, že je to právě naopak!

Webu Expres to tedy nedalo a zeptali se jejího exmanžela Bořka Slezáčka (54) na to, co si o těchto kauzách myslí. Ten se nedávno objevil v seriálu Devadesátky, kde skvěle ztvárnil svou postavu s ruským přízvukem.

Slezáček si bral Krainovou v roce 2003, avšak manželství se jim rozpadlo už po třech letech. Bořek se k tomu však nechtěl příliš vyjadřovat. „Názory jsou jako díry v p*deli, má je každý,“ uvedl pouze, a tím to v podstatě celé uzavřel. Pouze dodal to, že on sám svou váhu neřeší, leda kvůli roli.

Zdroj: Expres, Sedmička