Slavný Mick Jagger (79) se potřetí zasnoubil. 43letá baletka řekla ANO!

Hvězda skupiny Rolling Stones Mick Jagger (79) se údajně potřetí zasnoubil. Jeho o 43 let mladší přítelkyně Melanie Hamrick (36) nosí na prstě velký diamant. A zdroj tvrdí, že se baletka všude chlubí, že je zasnoubená!

Není to tak dávno, co Jaggerova přítelkyně Melanie Hamrick řekla, že kdyby ji Mick požádal o ruku, řekla by ano. „Vím, že se objevila spousta otázek typu: „Jsou zasnoubení, nebo ne? Je mi to jedno… Ale neřekla bych ne,“ svěřila se tehdy baletka.

A kdo ví, jestli ani tato slova nakonec hudební hvězdu nepřesvědčila k činu. Koneckonců britský DailyMail přišel se zprávou, že se dvojice zasnoubila. Ještě minulý týden byla šestatřicetiletá Melanie spatřena s velkým diamantovým prstenem na ruce.

A přestože baletka tvrdila, že šperk nemá žádný hlubší význam, zdroj tvrdí něco úplně jiného. Na nedávném výletě v New Yorku se však Melanie přiznala, že je Mickovou snoubenkou. „Melanie byla v Americkém baletním divadle a vyprávěla přátelům, že je zasnoubená s Mickem,“ řekl zdroj deníku The Mirror.

„Dala jasně najevo, že ten prsten je zásnubní a že je teď jeho snoubenkou. Její rodina to tak chápe také a je z toho nadšená,“ pokračoval zdroj a dodal: „Žádná svatba se neplánuje, ale i pro Melanii zásnuby hodně znamenají. Všichni její přátelé jsou za ni šťastní.“

DailyMail se v této věci obrátil na Mickovy a Melaniiny mluvčí, ale ti se zatím nevyjádřili. Pár se seznámil před devíti lety a má spolu šestiletého syna Deverauxe Octaviana Basila Jaggera. Kromě něj má hudebník 8 dětí s pěti ženami.

Zdroj: Mirror, DailyMail