Slavný herec zveřejnil neznámé sexy fotky Meghan Markle! Napsal, že mu chybí! Fotografie již z internetu zmizely

Nová aféra s Meghan Markle v hlavní roli! Bývalý kolega z natáčení seriálu Kravaťáci, v němž budoucí manželka prince Harryho hrála sexy koncipientku v právnické firmě, zveřejnil pár neznámých fotografií, které ukazují záběry ze zákulisí natáčení. Meghan na nich napíná svaly ve svůdných pózách! A stálý člen seriálu Mike Ross napsal, že mu chybí…. Fotografie z Instagramu rychle zmizely! Na internetu to vře.

Takhle vypadala Meghan Markle v dobách seriálu Kravaťáci! Řekla snad svému bývalému kolegovi z natáčení, aby tyhle fotky smazal?
Než se Meghan Markle seznámila s princem Harrym a stala se vévodkyní ze Sussexu, byla středně známou herečkou. Hrála v romantických komediích a populární byla díky jedné z hlavních rolí v seriálu Kravaťáci, o dobrodružstvích zaměstnanců právnické firmy. Tam Meghan od roku 2010 hrála roli Rachel Zaneové, sexy koncipientky a studentky práv, která si získá srdce kolegy z kanceláře Mika Rosse. Poslední díl seriálu Kravaťáci se vysílal v roce 2018, měsíc před její svatbou s princem Harrym. Poté už Meghan nesměla hrát, protože to palácová etiketa zakazovala. Nyní se jí cesta ke kariéře v Hollywoodu opět otevřela, ale o nových rolích pro vévodkyni stále není nic slyšet. Někdo se však rozhodl připomenout Meghaninu minulost. Je to seriálový Mike Ross neboli herec Patrick J. Adams. Bývalý kolega z natáčení seriálu Kravaťáci zveřejnil pár neznámých snímků, které ukazují záběry ze zákulisí natáčení. Meghan se na nich prohýbá ve svůdných pózách! Leží na podlaze, na gauči, opírá se o zeď a smyslně se dívá do kamery. A pravidelný účastník seriálu Mike Ross napsal, že mu chybí…. „Buďme vážní. Vážně. Chybí mi moji přátelé. Chybí mi každý z nich.“