Slavnou influencerku vyhodili ze stadionu. Divákům ukázala svá masivní prsa!

Pro slávu udělá opravdu cokoliv. Instagramová modelka Danii Banks (32) se zúčastnila zápasu amerického fotbalu, ve kterém její oblíbený tým Las Vegas Raiders přivítal New York Giants. Více než o samotnou hru jí však šlo o stržení pozornosti, protože během zápasu ukázala celému stadionu svá prsa.

Danii Banks patří na sociální síti Instagram mezi populární osobnosti. Její profil totiž sleduje více než 8 milionů lidí a už při prvním pohledu na její příspěvky je většině jasné, čím si své fanoušky získala. Kromě toho se prezentuje také na platformě pro dospělé OnlyFans.

Banks je však navíc vášnivou fanynkou klubu z jejího rodného města Las Vegas Raiders. Proto se zúčastnila i jejich posledního zápasu, ve kterém během tohoto týdne vyhráli nad New York Giants 16:12.

Tento zápas si však nepodívala celý, protože v jeho průběhu se rozhodla, že si udělá obsah pro své sociální sítě. Aby zaujala co nejvíce lidí, tak se rozhodla, že si před celým stadionem stáhne své triko a ukáže, co pod ním ukrývá.

Následně ji pořadatelé vyvedli ze stadionu a zřejmě ji tam tak brzy nepustí. Banks přitom mohla dopadnout mnohem hůře, jelikož za podobné kousky na veřejnosti končí lidé v rukou policie.