Slavná modelka promluvila o závislosti: Poprvé se opila jako 8letá.Tento moment všechno změnil!

    Britská modelka a herečka Cara Delevingne (31) zažila kromě úspěchů i mnohé pády, které byly ve většině případů způsobeny drogami a alkoholem, na kterých byla závislá. V nejnovějším rozhovoru o svém problému otevřeně promluvila a řekla, že první zkušenosti s alkoholem měla ještě v dětství.

    V roce 2022 se na veřejnosti objevily šokující fotky Cary Delevingne, na kterých se objevila v zuboženém stavu. Ten způsobila závislost na drogách a alkoholu, která krásnou modelku změnila k nepoznání. 

    V nejnovějším rozhovoru pro The Sunday Times však přiznala, že právě tento moment byl pro ni zlomový a s návykovými látkami definitivně skoncovala. Kromě toho popsala i to, proč po nich v minulosti sáhla. 

    „Kdysi jsem si myslela, že drogy a alkohol mi pomáhají fungovat. Nebyla to ovšem pravda, byla jsem po nich velmi depresivní. Nyní však cítím, jako by se vrátila má síla a nejsem pod kontrolou jiných věcí,“  uvedla Delevingne.

    Kromě toho prozradila, že její první zkušenost s alkoholem přišla ještě v dětství. Poprvé se totiž opila na svatbě své tety, během níž měla podle svých slov jen 8 let.  „Ten den jsem se opila. Měla jsem jen 8 let. Je šílené, že jsem se v takovém věku opila,“  doplnila modelka.