Slavná Carrie Bradshaw: dětství bez Vánoc, narozenin nebo dokonce elektřiny

Herečka Sarah Jessica Parker, která se nejvíce proslavila hlavní rolí v americkém seriálu Sex ve městě, to neměla v životě vůbec lehké. Nepochází ze slavné, ani bohaté rodiny a své místo ve světě pozlátka si musela tvrdě oddřít.

Pro většinu lidí je Sarah obrazem „bohaté dámičky“, která se nebojí utratit nemalé peníze za jediný pár bot. Ironií je, že herečka vyrostla ve velmi chudé rodině a k úspěchu a ke slávě musela ujít dlouhou cestu.

Dětství Sarah

Sarah se narodila v Nelsonville v Ohiu a měla tři starší sourozence. Po rozvodu se její matka provdala za řidiče kamionu, který byl často bez práce a pořídili si další čtyři děti. Z jediného příjmu bylo nemožné utáhnout deseti člennou rodinu, atak se museli opakovaně spoléhat na státní pomoc. Herečka uvedla, že pro ní bylo dětství a hlavně základní škola velmi náročné. Často byla pro pro svou chudobu terčem posměchu. Oblečení se v rodině dědilo, nebo se chodilo na „nákupy“ do sekáče a ve škole musela čekat fronty na oběd zdarma.

Herečka prozradila, že si nemohli dovolit např. Vánoce nebo narozeniny a občas neměli dokonce ani na elektřinu. I přes finanční problémy se matka snažila budoucí hvězdu vždy podporovat. Na oplátku za lekce herectví například uklízela studia. Po získání první role se Sarrah stala hlavní živitelkou rodiny, a to v pouhých 11 letech.


Módní ikona

Zejména díky ztvárnění Carrie je dnes herečka známá po celém světě a je považována za módní ikonu. I přes to, že její jmění činí přibližně 200 miliónů dolarů, v přepočtu téměř 5 miliard korun, nikdy nezapomněla na to, kým je a odkud přišla.

Zdroje: thethings.com, esme.com