Simona Krainová se Stallonem v posteli? Byli jsme jen přátelé, tvrdí modelka

Simona Krainová umí šokovat, to se jí musí nechat. Když to není jejím rozhodnutím sdílet svoje nahé fotky na platformě OnlyFans, tak archivní fotkou se světovou hvězdou akčních filmů. Se Sylvestrem Stallonem, a to rovnou v posteli! Ano, čtete správně.

Simona se díky své práci v modelingu dostala i do zahraničí. Při té příležitosti jistě potkala spoustu slavných osobností. Jednou z nich je právě Stallone. Simona společné fotky s ním sdílela na svém Instagramu a tím svoje fanoušky, i některé naše celebrity, dost šokovala. Fotky jsou celkem tři a na jedné z nich Simonino mladší já leží v posteli a mladý Sylvester ji zezadu objímá svou svalnatou rukou.

„Tak já už Silvestra měla, co vy? Jak ho budete trávit?“ zavtipkovala Simona na úkor hercova jména, které náš poslední den v roce připomíná. Takový fór by v Americe nepochopili. Svým příspěvkem své sledující pobavila, Leoše Mareše přímo dostala do kolen. „Děláš si prdel? Wow,“ okomentoval překvapený moderátor. Simona už ale před 11 lety časopisu Blesk řekla, jak to se Sylvestrem bylo.

„Seznámili jsme se v Paříži a nějakou dobu jsme byli přátelé,“ řekla tehdy modelka. Simoně bylo tenkrát 19 let a velmi si pozornost představitele Rockyho nebo Ramba užívala. Prý ji i trochu balil a byl to pro ni nezapomenutelný zážitek. Sylvester prý byl velmi milý a vtipný společník.

Zdroje: Instagram, Blesk