Simona Krainová otevřeně o fotkách na OnlyFans: Je mi fuk, co si myslíte. Ty peníze stojí za to!

Pro mnohé představuje platforma OnlyFans celosvětový fenomén, kde uživatelé mohou sdílet své intimní snímky či videa a získávat za to finanční odměnu. Když se k nim nedávno připojila i Simona Krainová, vyvolala vlnu rozporů a kritiky. Nápad se prý zrodil v její hlavě spontánně přes noc a rozhodla se promluvit o tom, proč do sdílení intimních snímků zkusila.

,,Chci se bavit a za ty peníze, co z toho mám, mi ty hejty stojí,“ řekla s úsměvem. ,,Je mi jedno, co si o mně myslí parta zamindrákovanejch š*linů. Chci víc zábavy, víc peněz, chci všeho víc!“ prohlásila sebevědomě pro Blesk Krainová, která tvrdí, že peníze nebyly to hlavní, co jí je sdílení obrázků přimělo.

,,Nechci, aby se moje umělecké fotografie staly terčem omezování. Instagram mi neustále hrozí zrušením účtu kvůli obsahu spojenému s nahotou. OnlyFans pro mě bylo řešením tohoto problému,“ přiznala modelka, která na závěr řekla, že jí je opravdu jedno, co si o tom kdo myslí.

Navíc má pravdu v tom, že jednoho dne na tom bude zřejmě finančně lépe než celé Česko, které jí momentálně „pranýřuje“, jak přiznala pořadu Showtime. ,,Hlavní část mé práce je už za mnou, a teď si jen chci užívat. Už mi je fuk, jaké to bude mít následky, protože už je to fuk. Až budu v sedmdesáti, nebudu si stěžovat, že mě někdo nechtěl na prestižní zakázku. Budu se spíše radovat z krásného domu a majetku, který můžu zanechat svým dětem…“ má jasno maminka dvou dětí, které jí jednoho dne, doufejme, poděkují…

Zdroj: Blesk, Showtime