Simona Krainová obětí falešného profilu: Uživatelka Facebooku používá její fotky a příspěvky

Modelka Simona Krainová se často stává obětí negativní kritiky, tak zvaných hejtů, která se dotýká hlavně jejího působení na platformě OnlyFans. Tam Simona vystavuje svoje nahé fotky a některé její sledující nemohou překousnout, jak skvěle Simona ve svých téměř jednapadesáti letech vypadá.

Teď se však stala obětí toho, že si někdo založil profil a použil přitom její osobní fotky i fotky jejích dětí. Simona o tom informovala na svém Instagramu a požádala svoje sledující o pomoc. „Zažila jsem různý hejty, přečetla si o sobě spoustu věcí, dneska už mám na všechny ty hnoje celkem dobrou imunitu a bavím se na tom, ale když mi někdo krade identitu a moje děti zneužívá a vydává za své a moje myšlenky přepisuje jako svoje, přijde mi to už trochu přitažený za vlasy… Tahle nemocná teta je na FB… Když ji nahlásíte, budu vám vděčná… Děkuju,“ napsala modelka a přidala snímek obrazovky, kde je jméno uživatelky profilu.

Paní píše, že pochází z Moskvy, žije ale na Manhattanu, kde také pracuje ve společnosti Mercedes-Benz. Její vzhled ale asi zřejmě za moc nestojí, proto používá Simoniny fotky a vlastně žije její virtuální život. Loni v prosinci například byla na Maledivách, kde se snažila vyfotit s dětmi. Starší příspěvky už dohledat nejdou. Zdá se, že Simonini fanoušci zaúřadovali a falešné příspěvky nahlásili, a tak byly zrušeny.

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří Simonu obdivují, klikněte zde a pomozte zabránit tomuto zločinu. Ne nadarmo se tomu říká krádež identity.

Zdroje: Autorský text