Simona Krainová neposílá děti do školy? Modelka odmítá odpovědět

Simona Krainová si užívá exotické dovolené, které bychom jí mohli závidět. A možná právě ze závisti si fanoušci rádi rýpnou. Jak je možné, že synové Simony Krainové nemusí chodit do školy a proč na to česká topmodelka nereaguje?

Když zabrousíte na Instagram Simony Krainové, bude vám jasné, že si už docela dlouho užívá exotické dovolené. A samozřejmě s celou rodinou.

Jak je ale možné, že její synové Bruno a Max cestují s ní a nemusí plnit povinnou školní docházku? To vrtá hlavou hlavně jejím fanouškům. Simona na to nějakou dobu nereagovala, ale drzou fanynku už jen tak přejít nedokázala.

Maminčino vzdělání asi nebude tak horké. Rodina bude mít jiné priority,“ pustila se do Simony podle deníku Expres sledující na Instagramu.

„Pak jsou evidentně špatně vzdělaní lidé, když nevědí, že jim nic do života jiných lidí není, že? Ano, máme jiné priority, než se plést do života jiným lidem s pocitem, že to někoho zajímá. My jsme šťastná rodina a žijeme naplno. Co vy?“ setřela ji Krainová.

Možná by ale bylo jednodušší zkrátka vysvětlit, jak to se vzděláním synů je a Simoně by nemusely tyto dotazy kazit radost z dovolené.

Zdroje: Instagram, Expres