Simona Krainová čelí kritice kvůli výchově dětí. Děcka se prý jenom válejí u moře, modelka se ohradila

Modelka Simona Krainová je často mimo domov. Většinou z důvodu změny prostředí a relaxu, ale někdy i z důvodu pracovních. Své děti bere často s sebou, a to se mezi českými matkami často řeší.

Simona Krainová je už otrlá, zvyklá na negativní komentáře, ať už její osoby nebo stylu výchovy jejich dětí. Synové Bruno a Max byli haněni například za delší vlasy. Příspěvků o tom, že by měli mít střih jako kluci a že chudáci ani nevidí, již musela vstřebat několik.

Vzhledem k tomu, že Simona Krainová není tak úplně běžnou českou maminkou a hodně cestuje, je zřejmé, že Bruno a Max jsou také méně ve škole než ostatní děti. Modelka si navíc pořídila nový apartmán na Karibských ostrovech, kde chce trávit zhruba 5 měsíců v roce. A to samozřejmě i se svými dětmi.

V tomto případě ale opět narazila a dočkala se nepřejících postojů českých maminek. Podle nich nejsou děti vzdělané, tak jak by měly být, protože se většinu času jenom válejí u moře. Tady se Simona Krainová opět ohradila s jasným názorem:

„Jsem šťastná, že je můžu vidět běhat bosé v neděli po pláži místo toho, aby trávili čas u počítače a iPadu a hráli dementní hry, což většina dětí u nás v republice dělá. Celý volný čas tráví u telefonu, a to já fakt nechci, aby úplně zblbly z nějakých TikToků a jiných kravin,“ vysvětlila modelka pro deník Super.

Simona také dodala, že děti mají výuku, i když jsou na dovolené. Přítomna je paní, která se s nimi učí 4 hodiny denně. Je pravdou, že dětství Maxe a Bruna je od klasických českých dětí rozdílné. Ale závidět můžeme jen v dobrém. Díky své úspěšné mamince poznávají svět a září štěstím.

Zdroj: Super, Instagram