Simona Krainová (50) prodává svoji nahotu. Založila si účet na platformě OnlyFans, Instagram totiž nahotu zakazuje

Modelka Simona Krainová zase šokuje svoje fanoušky. Klasické sociální sítě už jí nejsou dost dobré, a tak se rozhodla pro tu erotickou. Simona totiž velmi ráda vystavuje svoje, mimochodem na padesátnici výstavní tělo, jenže Instagram je ohledně přílišného odhalování nekompromisní.

Za nahé fotky můžete dostat blok i na několik dní. Nahota je sice v dnešní době vidět, dá se říct, všude kolem, ale i tak si někteří lidé myslí, že Simona rozhodně nemá zapotřebí se vystavovat nahá někde na internetu. Platforma OnlyFans se totiž specializuje na lechtivé, erotické, někdy i pornografické fotografie. Její uživatelé si předplatí obsah, který chtějí sledovat a peníze pak putují k tvůrci obsahu.

No a Simči nahé akty můžete vidět za krásných necelých 20 dolarů měsíčně, tedy zhruba 440 korun českých, informuje zase televize Nova. Simona o svém novém profilu psala na Instagramu a snažila se v příspěvku vysvětlit, co ji k založení vedlo.

„Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění. Focení patří neodmyslitelně k moji práci, mám ji ráda a ano, živí mě velmi dobře. Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s Vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak Vám umožním je shlédnout právě pomocí platformy OnlyFans a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí,“ vyjádřila se modelka, která svým příznivcům přeje u sledování fotek pěknou zábavu a hejtrům tmavou čokoládu. Ta prý zmírňuje stres a vztek.

Simona se setkala i s negativní kritikou jejího počínání. Někdo si myslí, že tak chce jen vydělat peníze, protože jinak by ty fotky mohla nahrát zadarmo třeba na Twitter. Objevila se také obava o psychické zdraví jejích synů, když jejich kamarádi budou vědět, jak vypadá mamča Krainová v rouše Evině. A ještě jsou lidé, kteří si myslí, že Simoně už ujíždí vlak, a tak se snaží vyrovnat mladým holkám. Je pravda, že figuru na to má.

Simona dostala ale také velkou vlnu podpory od svých fanoušků, mezi nimi i od Alice Bendové, která má prý také spoustu fotek a videí podobného rázu. Ke kamarádce se na platformě prý brzy připojí. Ježíš, holky, abyste ty internety ještě nepoložily!

Zdroje: Instagram, Blesk, TV Nova