Silvestr byl pro Libora Boučka dnem zázraku. Ráno se mu narodila dcera. Svou ženu nazval andělem

Moderátor Libor Bouček (42) se před pár minutami na svém Instagramu pochlubil šťastnou novinkou. Na Silvestra ráno se mu narodila dcera Beata. Letos v červenci Libor oznámil, že se svou manželkou Gabrielou (31) čekají druhého potomka. Tím prvním je jejich dvouletý syn Albert.

„Silvestr pro mne neměl moc význam. Takový den, kdy zábava je najednou skoro povinná. Ale řeknu vám, ten smysl rozhodně existuje. Dokonce je to den zázraku. Viděl jsem ho na vlastní oči. A do teď nejsem schopen vystihnout přesně, jaká síla to byla,“ napsal Libor na úvod k fotce rukou na malém dětském tělíčku.

V další části příspěvku děkoval Fakultní nemocnici na Královských Vinohradech, kteří jeho ženě poskytli tu nejlepší péči, rodině, která zůstala doma s malým Albertem, dokonce i hokejistům z Olomouce. Proč, to ví jen sám Libor, hokejisti a jeho nejbližší. „Ale jestli někomu děkuju zcela a oddaně, je to můj anděl, má žena, maminka mého syna, můj středobod, má odpověď, nejsilnější, jedinečná a také už maminka dcery. Našich dvou dětí. To zní tak krásně. Děkuju Ti, lásko,“ vyznal se Libor ze svých citů a dodal, že jeho dcerka se narodila ve 4:16 31. prosince a dostala jméno Beata.

Jeho fanoušci a některé známé osobnosti mu okamžitě posílali do komentářů gratulace a přání zdraví a štěstí. I my se k nim přidáváme a přejeme hlavně to zdraví, protože to se za nic na světě koupit nedá.

Zdroj: autorský text