Silikonová Katie Price nechala své osmileté dceři prodloužit vlasy. Expartner je zděšen

Modelka Katie Price, známá též jako Jordan, se estetických úprav nebojí. Právě naopak – má přifouknutá prsa, rty a podstoupila několik liposukcí. Pravidelně navštěvuje solária a nechala si vybělit zuby. Její osmiletá dcera jménem Bunny tedy již od mala u maminky vidí, že je možné si ledasco na svém zevnějšku upravit. A tak nedávno zatoužila po dlouhých vlasech s copánky.

Jak píše německý magazín Vip, Katie si řekla, že když chce její dcera dlouhé vlasy, má je mít. Společně navštívily kadeřnictví v Thajsku, kde si holčička nechala naplést vlasy a z kadeřnictví poté odkráčela s copánky dlouhými téměř až ke kolenům. Modelka se s novým vzhledem své dcerky ihned pochlubila na svém Instagramu a holčičce dala přezdívku „Bunny diva“.

Ne všichni však byli z proměny nadšení tak, jako samotná Bunny a její matka. Z některých reakcí totiž vyplynul názor, že takový typ účesu se hodí spíše pro starší děvčata. Další se zase obávají, zda není takové množství umělých vlasů pro hlavu holčičky příliš těžké. Svůj názor dal najevo i expartner Katie a otec Bunny Kieran Hayler. Ten byl z účesu své dcery doslova zděšen, jak píše magazín Birmingham Mail. Po Katie prý požaduje, aby nechala dceři copánky sundat, než se po prázdninách vrátí zpátky do školy. Účes považuje za nepraktický a také řekl, že těžké copánky na jemných dětských vlasech mohou holčičce způsobit tenzi a bolest hlavy.

Není to však poprvé, co pětinásobná matka a prsatice Katie provokovala svými výchovnými praktikami. Nedávno byla pranýřovaná za to, že dcerce Bunny nanesla na obličej velké množství make-upu. Trochu se bojíme, jestli Katie doktoři při liposukcích kromě tuku nevysáli i zbytky soudnosti…

Zdroje: Vip.de, Birmingham Mail, Instagram