Šílená přestřelka mezi Ondráčkem a Michalem Davidem. Manželku Davida nazval Ondráček kundou!


Incident, který se odehrál na křtu Michala Davida měl ještě dohru na Facebooku. Neskončilo to pouze vyhazovem Romana Ondráčka ze slavnostního křtu. Oba umělci, kteří dříve patřili k oblíbeným interpretům, pokračovali ve své hádce prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Roman Ondráček vyzýval k okamžitému stažení nového CD s názvem Funky 2, na kterém se nachází jejich společná píseň. Michal David reagoval odmítnutím, zdůraznil důsledky Ondráčkova chování a vyzval ho k léčbě.“Ty by ses měl především omluvit Marcele a mně za to tvé představení na křtu. To ostatní už byl jen důsledek tvého jednání. A jinak žádné CD stahovat z prodeje ani opravovat nebudeme. Můžeš si to dát právníkům i policajtům, jak je ti libo. Ale hlavně by ses měl léčit.“

Ovšem Ondráčkova odpověď na slova zpěváka byla daleko od smířlivosti. „Už s tebou nic nechci mít a na rozdíl od tebe ti to napíšu, ty připosránku.“ Nešetřil vulgarismy a ostře napadal i Marcely, dodávajíc: „Tvé nej Yoko Ono ještě jednou moc poděkuj za rozmdání našeho x let dlouhého vztahu. Udělej si aspoň trochu času na smsku, když mi asi chceš napsat, ty hajzle.“ Manželka Michala Davida se mezitím dočkala dalších urážek, včetně hrozeb stáhnutí CD z prodeje. Ondráček odmítl jakoukoliv další komunikaci s Michalem Davidem „Seru na to, Michale. Už nikdy ti nenapíšu Majkle nebo Míšo a teď už opravdu, ty připosero, s tebou nechci mít až do konce života nic společného. A to jsem tě ještě chtěl, ty kokůtku, pozvat na oslavu narozenin Niny, protože tě máme… Měli jsme rádi. Kluky to, ty vemínko, moc mrzí a Ninu taky, ale já si od té tvé kundy, když ona mi říká před lidmi čůráku, nenechám kazit rodinné vztahy a hlavně ne s dětmi. Teď mi tvoje strašně šikovná Yoko Ono připomněla, že už dost.“ Ondráček je v současné době v péči odborníků v psychiatrické léčebně.