Show Marka Ztraceného se vyvedla do posledního puntíku

Po jedinečné show, kterou předvedl Marek Ztracený ve vyprodaném Edenu, se zpěvák určitě těšil domů. A tam ho čekalo milé překvapení.

Velkolepý koncert zpěváka, kde si na bicí zahrál i jeho syn, nebo si s ním na plátně zatančila v nadživotní velikosti Hanka Zagorová, chytl za srdce snad všechny. Ztracený na koncertu také oznámil svatbu se svou přítelkyní, a ani jedno oko nezůstalo suché.

Hosté, jako Marta Jandová, rapper Rytmus nebo Karel Roden jen podtrhli úspěšný večer. Jeho syn, který nese jméno svého otce, zahrál na bicí píseň „O pravdě“. Sen o vyprodaném Edenu se tak Marku Ztracenému splnil do nejmenšího puntíku.

Po koncertech, které byly plné emocí a stály spoustu příprav, byl tento oblíbený zpěvák určitě unavený. A tak se i on určitě těšil zpět domů. Jaké milé překvapení tam na něj čekalo, se podělil na svém Facebooku. Překvapila ho parta kamarádů.

Monstrózní show plnou překvapivých momentů má Marek zdařile za sebou a dojmy bude jistě ještě dlouho vstřebávat. Jeho hra na piano nese obdiv. A sám Marek říká: „Naučit se dobře na hudební nástroj v zásadě zvládne každý, ale umět ho používat, abys pomohl písni nebo koncertu, je podle mě nejdůležitější,“ cituje zpěváka web Music server. 

Zdroj: Facebook, Music server