Shopaholicadel ukázala nového přítele, kterého původně chtěla skrývat. Je to ten pravý, tvrdí influencerka

Zhruba před 14 dny se bizarní influencerka, která si říká Shopaholicadel, na svém Instagramu svěřila, že od 21. ledna je znovu šťastně zadaná a že tento vztah ale nebude probírat na sociálních sítích, ani ve svých živých vysíláních. Pro tento rázný krok se rozhodla po té, co se v jednom takovém vysílání pohádala se svým bývalým přítelem Janem Kulasem.

Několik dní po vánočním rozchodu na svém Instagramu prohlásila, že se teď bude soustředit hlavně na sebe a na svého pejska, a že o žádného nového přítele nestojí. O necelý měsíc později už však na svém profilu sdílela, že je zadaná. „Narovinu vám říkám, že to je muž mimo sociální sítě, že to není někdo známý, můj chlap ani Instagram, ani TikTok, a ani YouTube nepoužívá, normálně jezdí do práce,“ chlubila se Adéla Pulcová svým panem Božským.

Prosila média i své sledující, aby o něm nic nevyzvídali, že jim do toho nic není. „Jediný, co vám povím: je starší než já, přejte mi to a buďte hodný Jsem šťastně zadaná žena, konečně, ve svých skoro 31 letech. A jediný, co vám ještě na závěr povím, že konečně je to chlap, který rozumí módě, umí se oblékat, má řidičák a pohledově je fakt kus chlapa. Děkuji za pochopení,“ uzavřela youtuberka.

Ale co čert nechtěl, pan Božský se jí přimotal do živého vysílání na YouTube. Adéla ve svém nejnovějším instagramovém příspěvku napsala, že omylem „otočila na streamu kameru, i když jsem nechtěla, moc mě to mrzí, ale nepřeji si, abyste měli jakýkoliv kecy na mého přítele, protože on je moje rodina a budu s ním, i když vám se to nelíbí, je to můj život a nikdo mi to života kecat nebude,“ rozohnila se Adéla, která doufá, že s tímto přítelem vydrží už napořád.

A proto se rozhodla zveřejnit přítelovu fotku. Zároveň ve svém příběhu žádala bulvár, aby do svých článků použil právě tuto fotku, kterou můžete vidět výše. A my jsme si vzali její radu k srdci a slavnostně vám představujeme nového přítele Adély Pulcové, alias Shopaholicadel. Podle svých slov ho velmi miluje, navždy bude stát na jeho straně a všechno spolu zvládnou. Tak hlavně, že tomu věří sama Adéla.

Zdroje: Instagram